Ново
Мерач на притисок точен инструмент за мерач на воздухот за вакуумска пумпа 0‑14psi G1 8in конектор, не'рѓосувачки челик

Мерач на притисок точен инструмент за мерач на воздухот за вакуумска пумпа 0‑14psi G1 8in конектор, не'рѓосувачки челик

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 335.84

Функција : 1. Мерливиот опсег на притисок е голем, мерниот опсег е 0 ~ ‑14psi.2. Школка е изработена од високо -квалитетен не'рѓосувачки челик, кој е силен и издржлив.3. Мерачот на притисок е точно дизајниран со голема точност за мерење.4. Производот има широк спектар на апликации, како што се мерење на домот, мерка за вода за вода, итн., Се применува за многу области5. Промените на притисокот за да ја водат вредноста на притисокот што одговара на покажувачот на еластичната компонента и транспарентниот мерач на мерачот е лесен за читање : Тип на ставка : Материјал за мерач на притисок : 304 Не'рѓосувачки челични плочи : Тест VACUUM PRESSURERANGE : 0 ~ -14 PSI 0 ~ -1000 MPAOUTER Дијаметар : Приближно. 63мм / 2.5inconnector : G1 / 4inpackage список : 1 x мерач на притисок Мерливиот опсег на притисок е голем, мерниот опсег е 0 ~-14psi . Шел Мерачот на притисок е точно дизајниран со голема точност на мерењето.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа линија за инјектирање гориво за замена е прецизно дизајнирана за да одговара на вклопувањето и диз

Пред единаесет години, Килимите Лолој беа компанија со четворица вработени, мала канцеларија во Далас, �

Амортизерот Киб Гасасамо монотуб има дополнителни предности во перформансите во однос на традиционалн

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со �

Кога станува збор за работните места на сопирачките, хардверот на сопирачките често е најзанемарената �

50% Полипропилен, 50% Јута За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и на

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Ѕидниот Постер Со Мандалориско Возење е дизајниран со вис

Придружете се на Мрдањето додека се впуштаат во нивната највозбудлива авантура досега! Џеф го запознав�

Со својата примамлива низа традиционални дизајни натопени со сјај сличен на огледало, славни палети на

Симплистичките, но привлечни килими Од Колекцијата Алегро без напор служат како примерна претстава на �

Бали Вкупно Фитнес Женски Активни Дланки Средно Теле 22" Капри Хеланки Карактеристики; 22 "Инсеам; 4" Висок

Пвц гребените опашки се непорозни што им овозможува да се држат до најсилните природни елементи...

Можете да замените до 17 ролни скапи, расипнички хартиени крпи со само една Од Овие Шведски Крпи Секоја о�

в / Спојката Основана Како автомобилска продавница за инсталација И поправка На А / Ц Во 1974 Година, Глоб�

Капакот на пумпата за масло за автомобилски мотори хитачи изгради репутација во автомобилската индуст�

Овој Тренд Меѓународен Марвел Катакана Тор #108 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разноб�

Колекцијата Веторе е хармонична интеракција помеѓу контрастните тонови со занаетчиската атмосфера...

Висококвалитетно доаѓа подготвено да виси уметнички принт од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил Мармонт

Капацитет од 2 Литри (4 Литри) може да собере до 6 лименки Лесен, компактен и пренослив Совршен Мини фрижи

Авеено Негува+ Навлажнувачки Регенератор помага во негување на косата во само три миења За сува, оштете�

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Пеперутка Градин�

Каролини Богатства ББ8402ГФ Бергер Пикард Американско Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Бергер Пи�

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Ти И Јас" Платнена

ГОРИВО D740 ТРКАЧ 24 X14 6 X139 775 ET 87.1 CB ХРОМ ТРКАЛО Гориво D740 ТРКАЧ 24 X14 6 X139 775 ET 87.1 CB ХРОМ ТРКАЛО ГОРИВО D740 ТРКАЧ 2

Кој рече дека повторувањето е здодевно Нашата Колекција На Решетки е создадена за да го покрие вашиот п�

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

Карактеристики : 1.Инсталира насекаде каде што добива директна сончева светлина.2.Цвет соларна енергија

Scroll