Ново
Метална рамка со метална рамка со монтиран од тркалезен wallид, црна рамка црна 16 “

Метална рамка со метална рамка со монтиран од тркалезен wallид, црна рамка црна 16 “

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Додадете гламурозен допир на вашите wallsидови додека го комплетирате вашиот модерен, рустикален или украсен декор на простории со ова декоративно огледало на wallидниот круг. Нашето стакло е заштитено со околната конструкција на длабоки рамки и додадовме мембрана докажана од експлозија за да спречиме огледалото лесно да се скрши и евентуално да ги повредува луѓето. Ова тркалезно огледало може да ја направи вашата соба да изгледа и поголема и посветла. Нашето стакло е заштитено со околната конструкција на длабоки рамки и додадовме мембрана докажана од експлозија за да спречиме огледалото лесно да се скрши и евентуално да ги повредува луѓето. Совршено декоративно огледало : 16 -тиот тркалезно огледало е одлично за wallиден декор и одговара за употреба во бањите, спални соби, влезови, дневни соби, ходници и повеќе места. Огледалото за монтирање на тркалезни wallидови е идеално за употреба како суета огледало, огледало за бања, влезно огледало, огледало за дневна соба .

Главните својства

Избор на купувачот

Не сакате вашето огледало едноставно да се рефлектира – тоа треба да го одразува и вашиот стил! Те слуша

Во индустрија која видела многу малку иновации во годините, Дизајнарт гордо ви ја носи нашата ексклузив

Негувајте воздух на величественост во вашиот простор со извонредно присуство на огледалото на акценто�

Додадете стил на вашиот декор со овој мрежен став црна 14,25 ”x 50,25 " Огледало преку врата Огледалото над вр

Зголемете ја отвореноста и осветленоста на вашата соба со PTM слики Империјал wallид огледало...

Оставете ја оваа прекрасна апстрактна слика да ве поврзе емотивно Со својата уникатност и наједноставн

Декмод 30" х 30 " Црното Ѕидно Огледало е уникатен додаток на вашиот стилски дом Ставете го ова современо ѕ�

Ако сакате да обезбедите допир на раскош во вашата спална соба или вашата дневна соба, тогаш треба да го

Дрво рамка, целото стаклено огледало не е опкружено со рамката, таа е независна од рамката, со што целото

Рефлектирајте го вашиот најдобар стил со огледалото за потпирање на Вили Ова високо, 65.125 "x 15 " Овално огл

Додадете гроздобер допир на секој гол ѕид во вашиот дом Со Модерното Метално Ѕидно Огледало На Стилкраф

Вкусот на макаброт го отвора апетитот на напнатите дизајнери Донесете ја театарската верба со ова ѕидн�

Паузирајте и размислете за вашето зачудувачко чувство за стил со додавање на ова 16" врамено квадратно о�

Ова огледало со закосени рабови е совршен завршен допир за секој простор Веднаш додадете допир на елега

Запознајте Еден Од Нашите Најпродавани Одликувајќи се со едноставен, но класичен елегантен дизајн, ова

Најистакнатите рефлексии врамени метални огледала нудат едноставен, но елегантен дизајн кој е погоден

Stuple Industries е горда да воведе луксузни печатени огледала во нашата колекција на домови Совршено за секоја

Дрвена рамка, целото стаклено огледало не е опкружено со рамката, таа е независна од рамката, правејќи г�

Scroll