Ново
Меѓународни Концепти Хемптон Акцент Табела Со Полици

Меѓународни Концепти Хемптон Акцент Табела Со Полици

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Страните Во Форма На Х и зачекореното обликување на основата им даваат на Меѓународните Концепти Табела Со Акцент На Хемптон Со Полици својата класична, секојдневна привлечност. Оваа маса за акцент на цврсто дрво вклучува две практични полици и останува недовршена за да можете да ја обоите или обоите. Димензии : 16w x 16d x 26h во. Изработени од цврсто дрво со месар блок површина. Недовршени. 2 пониски полици плус врвот. Х страна детали. Зачекори база калапи.

Главните својства

Избор на купувачот

Елегантен и Современ стил со едноставна конструкција за создавање атрактивен изглед и чувство Таму ќе �

Ништо не ја поврзува просторијата подобро од одличната маса за акцент, а онаа што ќе изберете да ја пост�

Библиотека Тркалезна Крајна Табела Димензии 22 W x 22 D x 24h во Изработени од цврсто тврдо дрво Достапно во р�

Фурино Само Серија Нема Алатки нема проблеми полиците и масите ја карактеризираат спокојството на јапо

Идеален за сместување покрај кауч, стол или спална соба, оваа шармантна маса За акцент На Филипс ќе изгл�

Модерен стил Капацитет на тежина : 150 фунти Направено од калено стакло, рециклирајте тиково дрво и четка�

Вклучете ја оваа странична маса од двор во вашиот надворешен простор за живеење за стилски додаток...

Рачно изработена од занаетчии во провинцијата Гуангдонг Во Континентална Кина, оваа цврста маса содржи

Цврста дрвена фоаје маса со дополнителна долна полица за дополнителна стабилност Две лизгачки фиоки им

Шик ги исполнува куќа со нашиот јазик и жлеб, мушка одбор дизајн Овој гроздобер стил е изграден од цврст�

Чувајте ги далечинските управувачи, хартиите и другите ситници во единствената фиока на Крајната Маса �

Уникатно дизајнирана со маса во стилот на послужавник, оваа сива квадратна странична маса е функционал�

Scroll