Ново
Miaенски Carat Carat T.G.W. Сет на отсечен аквамарин Стерлинг Сребрен 2-парчен солитер и обетки за обетки

Miaенски Carat Carat T.G.W. Сет на отсечен аквамарин Стерлинг Сребрен 2-парчен солитер и обетки за обетки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Приврзокот безбедно и удобно се прицврстува со затворач на пролетниот прстен. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Должина на ланецот : 18 инчи. Детали за дизајнирање на срцето за поставување на обетки и приврзоци. Големина на аквамарин : 6x6mm. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Камења поставени од пронг. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Изработено во пенливо Стерлинг Сребрена, овој елегантен сет има приврзок и пар обетки кои прикажуваат три отпадоци од срцев, аквамарински скапоцен камен (6х6мм) со срцев дизајн на страните. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн.Додадете софистициран додаток во вашата колекција со овој комплет за приврзоци и обетки со обетки од Миабела Аквамарин и обетки. Март Роден камен. Полиран до брилијантност, исклучителниот приврзок е суспендиран на 18-инчен тркалезен кабелски ланец обезбеден со затворач на прстенот и обетките се обезбедени со затворање на пеперутки. Направено во сребро. Аквамарин. 2-парчиња основни приврзоци за приврзоци и обетки за обетки.

Главните својства

Избор на купувачот

Flurie е изолирано лесно влечење на багажникот што се нуди во најразлични отпечатоци и бои Солиден 6 инчен �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Завеса за бања : Направена од стручно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, која е направе�

Заптивка за заптивка на вентилот Елсинг вентил, заптивките на вентилот за вентили се дизајнирани за да �

Паноксил помага во кршење на циклусот на акни што ги задржува флеките Пакетот вклучува паноксил 10% миењ�

Без разлика дали сте се упатиле во елементите или се обидувате да останете топло во студениот ден, оваа �

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Од колекцијата Comme Petal Collection Chunky Sculpted приврзок обезбеден со кафеава боја на тонтонобложена метаталивер,

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Повеќето душеци во индустријата се изработени од рециклиран материјал Можеби мислите дека рециклирање

Ким Конвеј „Шумски суштества I“ платно уметност Остварливата извонредност што ја дозволува печатењет�

Стилот на биро до вечера се враќа со избришаниот фустан на лажичката Сплитниот врат и здолништето што с�

Карактеристики : Ирити подготвени да висат Рарт од etенет Нелсон Наклучува сертификат за автентичност.П�

Потпис од Леви Штраус и Ко Машките тенок Фонд фармерки се пар што треба да го носат кога сакате класичен

Вратете се, опуштете се и уживајте во врховната мекост на тајните богатства на пижами од пижами Идеален

Украсен почетен ѓердан изработен со прецизни исечени кристали со розова кутија 3 бои достапни не'рѓосу�

Тој е подготвен за летни авантури во овој краток ракав Раглан Теј од Гаранималс! Забавни отпечатоци и ме

Класичен стил го исполнува трендовскиот дизајн со 6 мм тркалезна сина топаз скапоцен камен опкружен со �

Пар едноставни метални чизми преку коленото со тркалезна пети, затворање на самовратоврска на задниот �

Уметник : Крис Пасксебјект : Апстракт, Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитка

Обично освежување Ажурирајте го вашиот изглед со исмејувачкиот врат на вратот на бесплатниот склоп...

Колекцијата Weave & Wander Ramey има суптилна елеганција преку потресен персиски дизајн естетска и неутрална па

Добредојдовте на вашите гости и пролет со овој прекрасен килим за цветни распрскувачи! Одликувајќи се с

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Копче за долги ракави на Le Riders, со долги кошули, возачи на долги ракави, дополнување на кошулата е направ�

Scroll