Ново
Miaенски Carat Carat T.G.W. Тркалезен Морганит и Карат Т.В. Тркалезен дијамант 10kt розово злато ореол коктел прстен

Miaенски Carat Carat T.G.W. Тркалезен Морганит и Карат Т.В. Тркалезен дијамант 10kt розово злато ореол коктел прстен

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 5599.84

Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај.Дизајнирано да ја донесе кралицата во стилот во вас жива, овој класичен коктел прстен Миабела Морганит и Дијамант Хало е класа за разлика од нејзината убавина. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Боја на дијаманти : G-H-I.

Главните својства

Избор на купувачот

Шармантен и убав, овој 14 карат бело злато аметист прстен е токму за секоја пригода Овој прстен за сплит д

Известете ја таа е таа со овој прстен од 3камен Миабела Моисанит Изработено во сјајно розово злато, овој

Миа дијаманти титаниум црна IP позлатена грчка клуч ласерска ласерска гравиран 8мм четкан и полиран венч

925 Стерлинг Сребрена Перидот и создадени обетки од бели сафир Стилски и сентиментален дајте и подарок ш

Сите наши прстени за ангажман се направени со камења со највисок квалитет За овој прстен : Проид код : GEM32

Време е да го прославите вашиот омилен тим, Едмонтон Оилдерс! Овој приврзок NHL создаден од цврсто 10к жолт

Дијамант Засилен со полиран финиш, овој исклучителен прстен е совршена комбинација на убавина и благод�

Ова е ставка направена по нарачка и може да потрае до 5 (пет) дена за да се испорача Ако персонализацијата

Ништо не вели дека елеганцијата е како оваа форма од 2,5 КТ круг, создаден прстен на рубин солитер во злат�

10 KT злато 1 / 6 CTTW BandI / I2I3 Ова зачудувачко парче од колекцијата Forever Bride е крајната во безвременска елеганц

Се вели дека Перидот, август родител, поседува лековити својства што штитат од кошмари и зло...

Украсете се себеси или некој близок со оваа 1,5 КТ овална форма, создаден прстен за бајпас на Александрит

Не се согласувајте за просек кога станува збор за вашиот бенд за венчавки Овој визуелно привлечен мулти

Задебелена и бестрашен, овој прстен за ангажман на сплитсплитсплит е идеален за жената која верува во у�

Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен ораво за машка фацетирана раб 8мм удобност одговара на прс�

Прославете ја вашата посебна пригода со овој прекрасен миабела создаден бел сафир и дијамантски акцент

3 / 4 КТ Бесконечен бајпас ангажман прстен чувар со кубна цирконија поставена во сребро (големина 6, 7 или 8)

Создадете драматичен изглед што ги прави главите да се свртат со овој прстен за ангажман на црниот дија�

Ierестока со треперлива и женственост, овој прстен за бесконечност во Миабела ја воздигнува својата обич

Изгледајте елегантно и стилски овој елегантен миабела гарнет и дијамантски акцент коктел прстен на прс

Вдишете нов живот во нејзиниот стил со овој моден приврзок од дијаманти од колекцијата „Адорн“ Израбо�

Атрактивно и привлечно, овој безвременски 14 карат бело злато прстен е опфатен со прекрасен кружен сина �

Покажете ја својата loveубов кога ја подарувате овој блескав прстен за ангажман на Миабела Моисанит Соли�

Направете го нејзиното срце да трепере со овој прстен за ангажман на кросовер на Миабела Морганит и Диј�

Изработено во сребро, ангажманот прстен прикажува овална, создадена со камења од камења од сафир, кој се

Сјајните кружни дијаманти и рубини искра по целиот бенд на овој прстен за венчавки, позајмувајќи заслеп

Scroll