Ново
Модул За Контрола На Погонскиот Погон Акделко 216-89

Модул За Контрола На Погонскиот Погон Акделко 216-89

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 943.20

Acdelco Powertrain Контролен Модул 216-89 GM Оригинални Делови Преработени Модули За Контрола На Моторот се дизајнирани, конструирани и тестирани според ригорозни стандарди и се поддржани од Џенерал Моторс. Тие регулираат различни делови од моторот на вашето возило со примање влез од сензори и дополнителни модули и повикување на тие информации назад кон други сензори, модули и области на возилото. Преработката на модулот за контрола на моторот е индустриска стандардна практика која вклучува расклопување на постојните единици и замена на компонентите кои се најмногу склони кон абење со нови компоненти. Оштетените и застарените делови се заменуваат и завршените единици се тестираат за да помогнат да се обезбедат тие да ги извршуваат СПЕЦИФИКАЦИИТЕ НА ГМ. Покрај тоа, повторното производство ги враќа компонентите назад во употреба наместо да ги обработува како отпад или едноставно да ги фрла. Гм Оригиналните Делови се вистинските делови за ОЕ инсталирани за време на производството Или потврдени Од Џенерал Моторс за гм возила. Некои Гм Оригинални Делови можеби порано се појавиле Како Оригинална Опрема ACDelco GM (OE). Предупредување : Рак И Репродуктивна Штета - https : //www.P65 Warnings.ca.gov.

Главните својства

Избор на купувачот

АЖУРИРАЊЕ НА СПАЛНАТА СОБАПодигнете ја спалната соба на тинејџер или спалната соба за гости со овој кре

AllPro LED самрак до зори ѕид е сигурен и сигурен решение за безбедност осветлување на 26 вати компактен флуо�

Со различни опции за боја можете да изберете што најдобро ќе се спари со вашите потреби за настани.Пласт

Против заклучување На Сопирањето, Системите ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ му овозможуваат на возачот да ја одржу�

Карин Милет претставува прекрасно Уметничко Парче Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 11х14, насловено "Дреме

Вовед Во Брендот ВЕВОР е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки Заедно со илјадници моти�

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Нашите удобни графички кошули со кратки ракави за девојки се најдобриот избор за секоја пригода! Откриј

Материјал : 45% Волна, 20% Вискоза, 20% Полиестер, 15% Најлон Овој волнен мешан џемпер од пуловер од кашмир е се�

Овие џогери го прават совршениот предмет во секоја гардероба Доаѓа во различни бои и добро се совпаѓа с�

Викерман 18 " Бургундија Топката Украс Божиќ Трансферот Додадете текстура и боја на секој празничен прое

Добредојдовте во хајвуд Добредојдовте на релаксација Без разлика дали планирате појадок на терасата и�

You Yeap 2 во 1 Преклопна Неблагодарна Работа Под Машина За Одење На Биро Останете активни и соодветни! Соврш

Големина : М Биста : 117см / 46.06" Должина : 77см / 30.31" Ракав : 67см / 26.38" Рамо : 48см / 18.90" Големина : Л Биста : 122см / 48.0

Едната Врата Од Соништата е врата за туширање без рамка дизајнирана во чекор со современите трендови на

Оваа кошула со фустан со кратки ракави е подготвена за бизнис Неговиот паметен стајлинг се одликува со �

Навивачите на ласко опремени Со Технологија За Воздушен Флексор Се дизајнирани да го прошират воздухот

Вашиот омилен лесен градник, сега во безжичен! Овој Мазен Ултра Лесен градник има мазни чаши за дишење з�

Карактеристики : 1.100% Сосема Нов и добар квалитет2.Материјал : Мека TPU & Силикон3.Совршено Одговара На Обли�

Тие се богати со важни хранливи материи и минерали, вклучувајќи протеини, влакна и маснотии Бидејќи тие

Бали Живејте Го Беспрекорниот Градник со Долна Жица обезбедува Лифт и странично обликување Убава шема �

Без прерамки;нурнете деколте;Вклучено повеќекратно ременче за 5 начини за носење Слатки Ништо Удобно Ну

Големина : S Биста : 80cm / 31.50" Должина : 55cm / 21.65"Големина : M Биста : 84cm / 33.07" Должина : 56cm / 22.05"Големина : L Биста :

Scroll