Ново
Модвеј Сајбрук Отворен Двор Тапациран 5-Парче Пресек Троседот Во Морнарицата

Модвеј Сајбрук Отворен Двор Тапациран 5-Парче Пресек Троседот Во Морнарицата

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 14384.00

Донесете релаксирачка удобност и модерен стил во вашиот надворешен простор за живеење со Надворешниот Двор Сајбрук Тапациран Тросед Од 5 Парчиња. Создавајќи сопствен простор за седење на вашиот трем, палуба, покрај базен или двор, овој тросед за двор за сите временски услови има секојдневен дизајн нагласен со француски детали за цевководи. Овој тросед на отворено е полн со тапацир од ткаенина отпорен на вода и УВ, густа подлога од пена и цврста алуминиумска рамка со капачиња за стапала што не означуваат. Уживајте во убавото време и забавата на ал фреско со Колекцијата На Софа На Дворот На Дворот Сајбрук. Капацитет на тежина На Секое Парче : 300 фунти. МОДУЛАРНО СЕДЕЊЕ НА ОТВОРЕНО-поканувачко повлекување во дворот, овој тросед на отворено има модуларен дизајн за да создаде сопствен простор за седење на вашиот трем, палуба, покрај базенот или двор. СОВРЕМЕН МОДЕРЕН СТИЛ-Донесете релаксирачка удобност и модерен стил во вашиот надворешен простор за живеење со секојдневен дизајн и француски детали за цевки на овој тросед на отворено за сите временски услови. ТРОСЕДОТ ОТПОРЕН НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ-Со цврста алуминиумска метална рамка и капачиња за стапала што не означуваат, овој тросед на отворено е полн со тапацир од ткаенина отпорен на ВОДА и УВ и густа подлога од пена. ДВОР ПРЕСЕЧЕН ТРОСЕД-Уживајте во доброто време Со Колекцијата На Софа На Дворот На Дворот На Отворено. Комплетот Вклучува : 3 Аголни Столови, 2 Стол Без Раце; Капацитет На Тежина На Секое Парче : 300 фунти.

Главните својства

Избор на купувачот

Марли од комфорт бран од лесна улица е модерен дел за фит и удобна кожа перфекција на сандал Зголемената

Ажурирајте ја активната гардероба со атлетски работи патики Се одликува со дизајн на тркалезни пети и н

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Крај на врзаната вратоврска на управувачот на управувачот се дизајнирани и тестирани за да ги исполнат

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност 'Фресно К�

Оваа оригинална цветно дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ...

Специфит на производи : Директна фиксација Продадена : Собрание на собрание : 46државни правни (не може да

Од обичниот петок во канцеларијата до попладневните часови на теренот за голф, нашето меко и строго бес�

Симпатична и стилска мики глувче 2 парче целокупно и сет на кошула со долги ракави Морнарицата Сина Корд

Таа го цени семејниот живот и квалитетно време поминато со нејзиниот сопруг и двете деца Завитката со г�

Без разлика дали е време за училиште, време за игра или кое било време од денот, шорцевите за џогер на Wonder

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Големите полнети столици ќе обезбедат безброј часови на релаксирачко време на студ Состав на ткаенина :

Лесни и луксузни, сандалите на Trap Thong Thong на C Wonder, носат без напор софистицираност на топлото време, со ик�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

Scroll