Ново
Моен Стоктон Го Четка Држачот За Хартија За Вртење Никел

Моен Стоктон Го Четка Држачот За Хартија За Вртење Никел

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 159.84

Брусениот Никел Финиш Го Носи Топлиот Изглед На Нерѓосувачки Во Држачот За Хартија За Вртење Во Бањата,Вклучен Хардвер За Шаблони И Монтирање Извадете Ги Претпоставките Од Инсталацијата,Вклучува Држач За Монтирање На Челик Со Печат,Отпорен На Корозија,Ограничена Доживотна Гаранција,Ограничена Доживотна Гаранција.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : Оддел : Возрасни Тип : Бања Мат Тема : Божиќ Соба : Бања Материјал : Полиестер Големина : Како Што Е П�

Леано Железо Е Класичен И Издржлив И Ова Украсно Сапунско Јадење Ќе Додаде Стил И Функција Каде И Да Ви Т

Направено со издржлива пластика : Дури и кога ќе паднат, тие не се кршат или пукаат како пластичните што �

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Со арсенал плаќање Од Џојбај пазар.3 парчиња Нелиз

Велигден Ден Бања Декор Вратата Тркач Килими, УОблик На Тоалет Кат матки карактеристики} Материјал} : По�

Опис Ова е сапунско јадење направено од издржлив материјал Разумниот дизајн, практичните функции, можа�

Ако елегантен и софистициран дизајн е она што го барате, семејството Современа е совршена опција Оваа к�

Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бањ�

2 парчиња Пластика Преку Шипката За Пешкири, Рачна Крпа и Решетката за Миење садови За Бања и Кујна ,Бела.

Доволно количество : пакетот вклучува доволно садови за сапун во едноставни бои, а соодветната количина

Опис : Држачот е изработен од висококвалитетен пп материјал кој не е отров, без мирис и Контејнерот може

Род Десин Двоен Држач За Тоалетна Хартија / Плакар И Таванска Прачка И Даваат на вашата бања модерен из�

Ново Куќиште За Чинија За Садови За Бања Домашен Туш Држач За Пешачење Контејнер Кутија за Сапуница про�

Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бањ�

Опис : Погоден за : кујнскиот диспензер за сапун ослободува соодветна количина сад за сапуница за да изб�

Хромираната Завршница Е Многу Рефлектирачка За Изглед Сличен На Огледало Кој Работи Со Која Било Шипка

Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бањ�

Инспирирана од убавината и блаженството на океанските бранови, колекцијата Лахара и дава на вашата бањ�

Карактеристики : Силна лепливост и штити од вода држачот За крпи Конструиран од ПП кој обезбедува квали�

Реставрацијата 6инчен пешкир прстен обезбедува стилски, погодно место за висат вашата рака крпа Спарет�

МултиБар Ѕид Монтирани Ротирачки Пешкир Решетката Ударслободен 180 Степен Бања Бања Закачалка Држач Држ

Атрактивниот дизајн обединува допир на стил и ефикасност во вашата кујна Овој цврст држач за хартиени к

Scroll