Ново
Моќност Запре Задна Керамичка Сопирачка Рампа И Дупчат И Дупчиња Роторот Комплет К Одговара Тојота Тундра

Моќност Запре Задна Керамичка Сопирачка Рампа И Дупчат И Дупчиња Роторот Комплет К Одговара Тојота Тундра

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Моќност Запре Керамички Кочница Рампа И Дупчат & Дупчиња Ротор Комплет Моќност Стоп Z23 Еволуција Спортски Комплет За Надградба На Сопирачките го прави едноставен и економичен за зголемување на моќта на сопирање на вашиот дневен возач. Овој Комплет За Запирање На Струја е дизајниран да обезбеди мала надградба без прашина и бучава во текот на вашиот систем за сопирање на залихите. Комплетот За Надградба На Сопирачките Z23 го олеснува завршувањето на работата на сопирачките со вклучување на се што ви треба : совршено усогласени дупчени и дупчиња ротори, Z23 Еволуција Спортски керамички влошки за сопирачки Од јаглеродни влакна, надграден хардвер и лубрикант со високи перформанси. Керамичките влошки за сопирачки со ниска прашина се зајакнати со јаглеродни влакна за зајакнување на соединението. Тие се без прашина, без бучава и ви даваат зголемена моќ на сопирање без да ја жртвувате секојдневната возливост. Роторите се фрлаат користејќи ја најдобрата металургија Г3000 со строги толеранции НА ОЕ - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се прават никакви модификации. Прецизните дупки за дупчење овозможуваат максимално ладење на роторот. Ова ја одржува температурата на вашите сопирачки надолу за време на екстремни работни услови. Заоблените слотови помагаат да се избрише секој гас или остатоци - одржувајќи јасна контактна лепенка на површината на роторот за безбедно, непречено сопирање. Сребрениот Цинк дихромат се нанесува на сите дупчат и дупчиња ротори, тие не само што изгледаат одлично зад вашите тркала, туку и помагаат да се спречи ' рѓа и корозија. Направете ги сопирачките правилно со Комплетот За спортски сопирачки Z23 Evolution Z23. Моќност Запре Задна Керамичка Сопирачка Рампа И Дупчат И Дупчиња Ротор Комплет K962.

Главните својства

Избор на купувачот

Obејкоб Ван Стриј претставува зачудувачки 14x11 црно украсно дрво, врамено со двојно матечко wallидно парче,

кошули за наставници; женски маички памук; кошули со кратки ракави за жени плус големина; врвови за пост�

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries Перниците се п

Опис : Четката за сунѓер со долга рачка е удобна за зафаќање, ергономскиот дизајн на рачката е лесна за о�

Оваа прекрасна портокалова маргаритка цвеќиња хипереалистичка II платно уметност се печати со употреба

Новороденчиња бебешки девојчиња бисери кристал bling bowknot единечни принцези чевли сандали со печење : тој

Пар на високи потпетици со отворен пети со лента за чипка, бујни потпетици и удобен материјал за велур с�

Фармер фармерките никогаш нема да излезат од стил, нашите фармерки на Мелиса Флеј имаат совршено вклопу

Тушичка врата со база и полици Ove Decors бесконечен 40 in Комплет за туширање во Пасадена со врата за туширање

Големина : S BUST : 7676 CM / 29.9229.92 '' HIP : 7676 CM / 29.9229.92 '' Должина : 52.552.5cm / 20.6720.67 '' Големина : M Bust : 7676cm / 29.9229.92 ' 'Hip : 7676cm

За училиште, специјални прилики и пошироко изградете ја нејзината гардероба со разноврсна поло маица о

10kt бело злато, тркалезно дијамантски двојно квадратен кластер прстен 1 / 3 cttw 10kt бело злато...

Погодно за сите типови кожа Особено е погоден за патувања и деловни луѓе Многу е погодно за дневна шминк

Подготвена да ја обесини презентацијата Марта Гуера ја најде својата страст во крилјата на балетската �

[Премиум квалитет] Изработено од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобен зафат..

На забава, фризура што одговара на вашата облека ќе ве направи во центарот на вниманието...

Честер Алан Артур Н (18301886) 21 ви претседател на Соединетите држави Фотографиран во 1882 година Печатењето н

Станете „Starвезда“ на ноќта со овој жив прстен од колекцијата SL Collection Caribbean Blues, во која има природни син�

Сјај на! Ниту еден врв на резервоарот за продолжение на границите не додава дополнителен трепер на која

Сребрени фармерки копродукции најбарани фармерки со средно раст најбарано може да се пофали со универ�

Ажурирајте ја вашата колекција за графички мета со малку инспирација за хипхоп во 90тите години во која �

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Chevrolet Sonic 2014 : Дизајнирано п

Носете околу заштитата дури и од обилна бура од дожд со чадорот на Totes Stormbeater Ова е чадор што ќе ве држи во

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Погоден за дизајнирање дами облека, фустани, марами и столбови заедно со разни украсни парчиња ткаенини

Scroll