Ново
Mpow 45 часа Активни Слушалки За Поништување Бучава, H Bluetooth Слушалки Со Микрофон, Преку Уво, Брзо Полнење, Длабок Бас, Жични Безжични Слушалки За Деца, Возрасни, Патувањ

Mpow 45 часа Активни Слушалки За Поништување Бучава, H Bluetooth Слушалки Со Микрофон, Преку Уво, Брзо Полнење, Длабок Бас,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Функција за брзо Полнење ЗА 45 ЧАСА Време на Репродукција : 10 минути полнење ви даваат 2 часа време на слушање вградената батерија од 650 mah нема да дозволи исклучување на слушалките можете Да уживате во вашиот свет без бучава 45 часа долго време Во Целосно полнење.Изгубете Бучава И Фокусирајте Се на : mpow H17 активната технологија за поништување на бучавата ефикасно го намалува оттргнувањето на звуците во позадина со ниска фреквенција како бучавата во кабината на авионот градскиот сообраќај или зафатената канцеларија ве тера да се фокусирате на она што сакате да го слушнете уживајќи во чистиот аудио извор на притискање на копче. 2 унца (204 грам) долго време носете Уживајте во подобрено и целосно прилагодливо вклопување Со вртливи чаши за уши Прилагодливо Забелешка : микрофонот може да работи само На режим На Bluetooth брилијантно музичко искуство : во извонредна тишина слушате целосен избалансиран бас и хифи мелодии со исклучителна јасност испорачана од 40мм моќни двигатели На Слушалки За Активно Поништување На Бучава mpow привлекувајќи го вашето целосно потопување во песни филмови видеа Аудио книги итн [ уште повеќе] мпоу инсистира на Обезбедување Квалитетни производи и е признаен од десетици милиони клиенти ширум светот. Екстремно мала тежина Со Меки Протеински Ушни Влошки : mpow H17 нови слушалки за поништување на бучава adpots Вистински Протеински Слушалки За удобност при носење, а слушалките тежат само 7. Забелешка : Исклучете ГО ANC за да избегнете потрошувачка на енергија доколку слушалките не се користат. 2oz(204g) За долгогодишно носење Уживајте во подобрено и целосно прилагодливо вклопување со вртливи чаши за уши прилагодливи Вградени 650mah батерија нема да дозволи исклучување на слушалките можете да уживате во вашиот свет без бучава 45 часа Долго време Во Целосно полнење; Забелешка : Исклучете ANC за да избегнете потрошувачка на енергија ако слушалките не се Користат Исклучително мала тежина Со Меки Протеински Ушни Влошки : mpow H17 нови слушалки за поништување на бучава adpots Вистински Протеин ушни перничиња За удобност при носење, а слушалките тежат само 7.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од Страна На Pendhourish Од Пазарот Joybuy.Опис Овој произ�

Ако го користите прекинувачот за реверб, тој ќе се поврзе со вашиот уред по првата врска кога ќе се отвор

8,8 гр Ултрасветлина Куќиште за полнење со јасен дигитален дисплеј, како и левата и десната страна со екр�

Вашето дете ќе ги сака овие нови слушалки за вредност На патролата На Никелодеон Овие слушалки имаат ја�

Scroll