Ново
Намигнување Чудо Грејс-Женски Одблесокот Нога Карго Чистење Панталони, Топла Розова, Ситни

Намигнување Чудо Грејс-Женски Одблесокот Нога Карго Чистење Панталони, Топла Розова, Ситни

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 396.32

Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, растеглива ткаенина со стил за секој професионалец. Изработена во мека, богата со памук растеглива ткаенина, Карго панталонот Грејс блесок обезбедува луксузно чувство додека се движите во текот на денот. Прилагодените детали вклучуваат пошироко отворање на ногата со долни отвори, еластичен појас на грбот со целосна врвка, странични и предни шевови за дополнителна издржливост и банџи јамка за кука додатоци. Во вистински корисен стил, четири пространи џебови обезбедуваат доволно простор за складирање на секојдневните најважни работи. Еластична половина на грбот со целосна мрежеста врвка за влечење. Еден товарен џеб, еден заден џеб со потсмевачка стрела и банџи јамка во горниот агол за да ги закачите вашите додатоци, шиење со тројна игла на предните џебни отвори. Значка на Wonder FLEX le на десната страна на носителот создавајќи помошна јамка. Шиењето со двојна игла на страничните шевови додава дополнителна издржливост. Удобна ткаенина богата со памук со полиестер и спандекс. Инсем : 28 1/2.

Главните својства

Избор на купувачот

Очекувајте функционалност со женски, професионален поглед на голема вредност Намигнување Потекло Квеб

Очекувајте забава и функционалност со професионален поглед на голема вредност Намигнување Потекло чар

Очекувајте функционалност со женски, професионален поглед на голема вредност Намигнување Потекло Квеб

Флексибилна плетена лента за половината обоена за совпаѓање.Два џебови и два товарни џебови.Везење со л

Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, растеглива ткаенина со стил з

Очекувајте функционалност со фигура ласкава, професионален поглед на голема вредност Намигнување Роме

Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, растеглива ткаенина со стил з

Очекувајте функционалност со женски, професионален поглед на голема вредност Намигнување Потекло Квеб

Очекувајте забава и функционалност со професионален поглед на голема вредност Намигнување Потекло бра

Женската Породилна Карго Панталона Со Чудо Е наменета за чиста удобност за идната Мајка Уникатниот диз�

Очекувајте функционалност со женски, професионален поглед на голема вредност Намигнување Потекло Квеб

Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, растеглива ткаенина со стил з

Очекувајте функционалност со фигура ласкава, професионален поглед на голема вредност Намигнување Роме

Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, растеглива ткаенина со стил з

Scroll