Ново
Натопи Боја Розана Преоптоварена Геометриска Област Килим, Слонова Коска Графит, 2'3'

Натопи Боја Розана Преоптоварена Геометриска Област Килим, Слонова Коска Графит, 2'3'

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Големина : 2 'х 3'. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните. Класичните мотиви, преплавени со живописни дво-обоени бои, се оживуваат со органска енергија совршено прилагодена на денешните преференции за декор на колковите во секој килим во оваа возвишена колекција. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии.

Главните својства

Избор на купувачот

Вакуум или тресење по потреба Оваа висина на купот на купот мери 0,4 инчи обезбедува удобен, но и килим со

Дизајнирана за секоја сезона, нашата мека колекција на достапни ромпери, облека за спиење, фустани и лен

; Комплет без резервоари со единечна вода / метанол електромагнет Се продава како комплет Дизајнот На Му

Овој женски сон за сон за спиење е направен од супер мека плетена ткаенина Пантката има еластична полов�

Постигнете до височините на спортски стил и удобност со Summits Summits Summits Скоро едно парче мека мазна рамна �

Изработено од природна кокошка, густо влакно кое е природно отпорно на мувла и мувла Кокошката е обновл�

Овие обетки имаат пар 6мм антички месинг оригинални обетки од кристал бисер Сваровски Кристалните бисе�

Класична рамка за диплома за сатен махагони со медалјон или фолија печат на официјалните универзитетск

Mbrp Универзален Совет 6in Od Валани Крајот 4in Влез 18in L Црно Обложени Издувни Врвот MBRP Универзална Врвот 6in OD

Сосема кул за постудените денови, солиден палто на ограничениот исто така е сè што треба да го задржи уд�

Каролини Богатства BB1977 LCB Жичана Дакел Свети Патрикс Ден Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Ст�

Ками каросерите од Гаранималс обезбедуваат сладок почеток на нејзината облека Овие супермеки, 100% памуч

Резултат слатки и модерни сандали со обликувани Ева за вашето мало девојче од први чекори Со каиш за кук

Супер слаби фармерки на Jordордаче девојки се основни за гардероба Сега со истегнување на електрична ене�

Барате надворешен пренослив хард диск што е доволно мал за вчитана торба за лаптоп, доволно пространа з�

Уметник : Нека вашата уметност Soar Subject : Animals Tyle : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткана платно уметност О

Овој прекрасен цветен цвет од Puple Peony во зимска III платно уметност се печати со употреба на највисок квал�

Слушалките на Jensen JTH960, слушалките зад вратот Јенсен JTH960 дизајнирани да се носат удобно и погодно за долг

Magna Flow 2014 Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500 V8 6.2 L Ss Мачка Назад Еден P / S Задниот Страна Излез Издувни Гасови Magna Flow 2014 Ch

Scroll