Ново
Неевнен Бебе Девојки Надвор Рамо Ромпер Долги Ракави Возбудува Цветни Печати Шарени Боди Новороденче Комбинезон Облека

Неевнен Бебе Девојки Надвор Рамо Ромпер Долги Ракави Возбудува Цветни Печати Шарени Боди Новороденче Комбинезон Облека

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 623.84

Големина(см)ttttt TT 70t Должина : 36t Биста : t48t Возраст : t0-6 M. 80t Должина : 38t Биста : t50t Возраст : t6-12 M. 90t Должина : 40t Биста : t52t Возраст : t12-18 M. 100t Должина : 42t Биста : t54t Возраст т18-24м. Големина (инчи)ttttt T 70t Должина : 14.17 t Биста : t18, 90 t Возраст : 0-6 M, 80t Должина : 14.96 t Биста : t19, 69 t Возраст : 6-12 M. 90t Должина : 15.75 t Биста : t20, 47 t Возраст : 12-18 M.100t Должина : 16,54 т биста : т21, 26 т возраст : 18-24м. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификација : . Материјал : памук и полиестер. Пол : Бебе Девојки. Должина на ракавот (см) : Целосна. Тип На Затворање : Покриено Копче. Тип На Шема : Печатење. Јака : О-Вратот. Одговара : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина. Име На Одделот : Бебе. Тип На Ставка : Ромпери. Вклучен Пакет : . 1 х бебе девојки долги ракави ромпер. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од памук и полиестер, лесен, дише за носење во лето. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на нежната кожа на вашето бебе. Карактеристики : Тркалезен врат, долг ракав, возбуда, лабав стил на вклопување, едно парче, многу удобно за носење, што ја прави вашата девојка послатка и симпатична. Прилики : Погоден За секојдневно носење, игротека, роденденска забава, празник, прва причест, церемонија, крштевање, уметничка фотосесија итн. Големина Забелешка : 0-6М, 6-12М, 12-18М, 18-24М. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Пакет Вклучени : 1 x бебе девојки долги ракави ромпер. Рачно перење или миење во машина нежно со ладна вода. Висат сува.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : Ова рачно копче за менувачот поддржува брзина од 5 брзини(1, 2, 3, 4, 5) и обратен знак насли�

Опис Прекинувањето на навиката е значително тежок товар за справување самостојно Со нашите контејнери

Не гледам фустани комбинезони за жени / летни комбинезони за жени / комбинезони за жени лето / жени еднод�

Нашите крпи за плажа се поголеми од традиционалните, обезбедувајќи доволно покриеност за сушење или ше�

Подгответе го вашиот дом за празниците со нашиот прекрасен избор На новогодишни украси Прелистајте низ

Опис Овие клучеви се направени од легура на цинк со добар квалитет, лесни и лесно носени, лесни за употре

Трендвибе365 Женски Цветни Печати Издувани Ракави Кимоно Кардиган 3 / 4 Ракав Плажа Покријте Лабава Мала Т

Карактеристики : сосема нов висок квалитетизработена од висококвалитетен материјал, издржлива Јаглеро

Компанијата Беистл, светски познатиот производител на украси и стоки за забави, ги претставува ПомПом Б

Тип на елемент : Динамична Шема На Пикап : Супер Кардиоидна Импеданса : 200 Оми Избалансиран Фреквентен Од�

Опис100% сосема нов и висококвалитетен материјал : Памучна големина : Слободна големина боја : Боја,бела, ц

Градина Праска Цвеќиња Кучиња Пролет Велигден Градинарство Лажица Ткаенина од Страна на Дворот Лажица

Рачно миење ладно одделно се препорачува Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките

Детали за предметот : *Велосипедска Заострена Управувачка Цевка Предна Вилушка Главна Цевка Алуминиумс

Додадете малку талент на вашиот следен креативен проект Овој пакет содржи Картичка Мат сирена : еден 4, 1�

Машки дрес : сите изработени од 100% Зашиени / Везови Со Име сите броеви нови ткаенини Ретро Големина На Па�

Детали : *Големина На Ознака : М2ХЛ,проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со голем�

Време е да ја декорирате куќата, Среќен Божиќ! Секој Украс е поединечно Отпечатен и украсен со проѕирно �

Секој комплет содржи се што ви треба за да ја завршите вашата обнова на вистински начин, прв пат коленес

Акварел Зајачиња Цветни Велигден Пролет Ткаенина Печатени Од Лажица Бти Органски Памук Плете Масти Че�

Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини ●Перење● : Препор�

Чино панталони Од КархартВИП изработени во памучна мешавина со вклопување морков Скриено затворање со

Испорака на енергија кога ви треба, Моќниот Макс МЛ912 12 Волти 9 ах користи најсовремена, тешка мрежа од ле

Жени Есенски Зимски Велур Етнички Ресни Без Ракави Елек Со Реси Cardigan Features : 1.It изработен е од висококвал�

28" Половината : 76106см / 29 Големина : С Големина.Карактеристики : оВрат,Печатење, Секојдневна Облека,Краток

Не Користете белило Совршен За Сите Прилики : овие женски костуми за пливање се совршени за Вас на Плажа,

Карактеристики : зголемувач / редуктор од нерѓосувачки челик за врски за поставата на оџакот.Редуктор Н�

Опис оваа дрвена играчка е изработена од материјал од висока класа, кој е издржлив за трајна употреба...

Scroll