Ново
Неми Тивок Тапан Сет Ударни Инструменти Завртка Конектор Прилагодливи Висина За Примка Тапан Пракса Обука Вклучувајќи Тапан Рампа Јавор Тапани Метал Тапан Стојат

Неми Тивок Тапан Сет Ударни Инструменти Завртка Конектор Прилагодливи Висина За Примка Тапан Пракса Обука Вклучувајќи Тапан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 959.84

Карактеристики : . Со висока густина и висока еластичност, подлогата за барабанот обезбедува добро чувство на допир и без феномени на удар на рацете, издржливи за долготрајна употреба. Оваа 8-инчна тапанска подлога со тапани, е одлична алатка за вежбање вештини за тапани, без разлика дали сте почетници на тапани или напреден перкусионист. Држачот за тапани изработен од метален материјал со дизајн на стативи и лизгачки гумени стапала е издржлив и цврст за употреба и без лизгање. Со овој комплетен сет на неми тапани, можете да уживате во свирењето на барабанот за вежбање или тренинг без да го вознемирувате вашето семејство, цимери или соседи. Доаѓа со 79см-120см/ 31.1 во-47.2 во прилагодлива висина на штандот за тапани, погоден за различна висина на лица. Спецификации : . Боја : Бела. Материјал : +Метал+Дрво. Големина на подлогата : 20см / 8ин. Висина На Тапанот : 79-120см / 31.1-47.2 инчи. Големина на пакетот : 65 * 37 * 10см / 25.5 * 14.5 * 3.9 во. Тежина на пакетот : 2,1 кг / 74оз. Пакет Листа : . 1 * Неми Тапан Рампа. 2 * Тапан. 1 * Држач За Тапан Со висока густина и висока еластичност подлогата за тапан обезбедува добро чувство на допир и без феномени на удар на рацете, издржливи за долготрајна употреба. Оваа 8-инчна тапанска подлога со тапани, е одлична алатка за вежбање вештини за тапани, без разлика дали сте почетници на тапани или напреден перкусионист. Држачот за тапани изработен од метален материјал со дизајн на стативи и лизгачки гумени стапала е издржлив и цврст за употреба и без лизгање. Со овој комплетен сет на неми тапани, можете да уживате во свирењето.

Главните својства

Избор на купувачот

Погоди на плажа спортувајќи ја вашата омилена изрека со овој привлечен едноделен костим за капење од бе

Ова се висококвалитетни и симпатични боди со кратки ракави направени од 100*% памучни материјали и кои им�

Од студиото за јога до улицата, ништо не ја победи стилската удобност на активен сет на граници...

Уметник : Рајан Фаулерсубјект : Животински Стил : Скандинавски Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Га

Дафодил на Ван Зиверден, Црвениот Девон има големи, лимони од лимон со светла портокалова чаша...

Едноставна кујна (мудар бренд На Компанијата) 4 служат замрзнати Сушени Слатки Јаболка Без лажни вкусов�

Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : Стадо Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворешна, М�

Меките плетени ткаенини на оваа двојна пижама поставени од тајни богатства го олеснуваат спиењето и да

Информации За производот Сезона : летна Пригода : Секојдневен,Далиј Стил : Секојдневно Вклопување : одго�

Боја : Сива / Чај Издржливо моќ се наѕираше со синтетички полипропиленски влакна, Холивуд е совршено пар�

Тема : пејзажапелатива : Современа проповед Тип : Галерија обвиткано платно за трговска марка ликовна ум

Зделка : со цел да се поддржи првичната промоција на продавачот, може да се понуди одреден попуст за нара

Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат Должините

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој зелен традиционален часовник на

Ова е прекрасно 10 каратно жолто злато, 1,8 мм, дијамантсече, кабелски синџир Безбедно е прицврстен со затв

Цврст златен патент во мала кутија за накит е важна карактеристика што помага да се задржи содржината н�

Прославете го вашиот Денвер Бронкос случајно со овој Дени Укулеле! Со оваа укулела можете да бидете жив�

Опис : HD камера : Оваа ловна камера има временски период и антиблур и може да обезбеди јасна и видео со ви�

Таа може да биде симпатична, пријатна и стилска со овој сет на спиење со 4 парчиња Umbro, комплетен со два вр

Колку Е Поголем Ѕидот Толку Е Поголема Уметноста! Сега ја воведуваме нашата најнова поставена големина

Вашиот избор кујна современ стил и тонови на сива боја ги прават алатките за собирање на два тона одличн

Здраво празници! Исклучете ја следната грда забава за Божиќни џемпери и облечете не се родери за празни�

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Ноќ Сина Површина Килими, 6 "х 9"...

Scroll