Ново
Нерѓосувачки Челик Грав Желе Стругалки Желе Стружење Алатки За Дома

Нерѓосувачки Челик Грав Желе Стругалки Желе Стружење Алатки За Дома

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава По Извор Од Пазарот На Џојбај.Опис. Површината за стружење на стругалката има повеќе макропорозни. Кога подготвувате храна, треба да ја сфатите рачката на стругалката за рачно гребење. Овој процес на правење храна сам ќе биде лесен и пријатен. Задолжително за дома. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Големина : Околу 8, 00Х8, 00Х4, 50см/3, 14Х3, 14Х1, 77инч. - Стругалката има удобно држење и е безбедна за употреба, што го минимизира ризикот од повреда на раката. - Лесно можете да исечете кршливи ладни тестенини и желе од грав на парчиња, тоа заштедува време. . - По употреба, едноставно исчистете ја стругалката со топла вода, избришете ја и чувајте ја сува за подоцнежна употреба. - Совршено се вклопува во вашата рака за работа без напор, носејќи многу погодност во вашиот живот. - Премиум материјалот на стругалката обезбедува издржливост и чистота, отпорен е на корозија, оштетување и удар. Стругалката има удобно држење и е безбедна за употреба, што го минимизира ризикот од повреда на раката. |Лесно можете да исечете кршливи ладни тестенини и желе од грав на парчиња, тоа заштедува време. |По употреба, едноставно исчистете ја стругалката со топла вода, избришете ја и чувајте ја сува за подоцнежна употреба. |Совршено се вклопува во вашата рака за работа без напор, носејќи многу погодност во вашиот живот. |Премиум материјалот на стругалката обезбедува издржливост и чистота, отпорен е на корозија, оштетување и удар.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : сосема нов висок квалитетизработена од висококвалитетен материјал, издржлива Јаглеро

Користете шампон и регенератор за коса за да ја измиете периката од време на време за да бидете слободни

Преглед : Електрична Батерија Автомобил Шлем Сива Машки Дами Четири Сезони Универзална Половина Шлем С�

Замена На Почетни Компоненти 2 Парчиња 349241т Валјак За Тапани ЗА Сушење За Кенмор / Сирс 11086094610 Фен ве Мол

Рачно миење ладно одделно се препорачува Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките

Тип на елемент : Динамична Шема На Пикап : Супер Кардиоидна Импеданса : 200 Оми Избалансиран Фреквентен Од�

Детали : * Големина На Ознака : СЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со големи

нема повеќе досадни звуци на зуење од традиционалните обожаватели! со нашиот вентилатор за преклопувањ

ЈСКУМАР ТРЕНДОВСКА ОБЛЕКА женска мода fall зима 2023 плетен џемпер секојдневни дами облека, трендовски цвр�

Карактеристики : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив*за FC / S

Карактеристики : *100% сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и п�

Пол : женскиматеријал : Полиестерлонга : Редовна должина на Ракавот : долга јака со ракави : о тип на шема �

Женско Обично Сатенско Плисирано Здолниште Големо Разноврсно Здолниште Карактеристики : 1 Изработено о

Сега ќе ви кажам зошто изберете шкке мажи тонирање елек Прво, овој машки обликувач на тело за пот комбин�

Време е да ја декорирате куќата, Среќен Божиќ! Секој Украс е поединечно Отпечатен и украсен со проѕирно �

Штитник За зглоб, Рачна Фиксна Заграда За Дишење За Истегнување На Зглобот За Артритис За Синдром На Кар

1 Материјал : нерѓосувачки челик 2 Површинска обработка : полирање и галванизација 3 Структура : стандард�

Детали : * Големина На Ознака : М~3ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со голе

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�

To Стандардна испорака Околу 718 дена ; б Имајте убав ден! : ) Опис : овална корпа отпорна на леб, тесто за леб

Без разлика дали сте професионален уметник или исто како да си играте со уметност и занаети, имаме најдо

Име на ставка : Пет Поводник Материјал : Полиестер Карактеристики : Дизајн На Влечење Јаже, Лесен За Носе�

✿женски летни врвови женски блузи женски блузи женски блузи женски кошули и блузи женски блузи в блузи

Однесете ја вашата опрема за лов на следното ниво со оваа премиум прашка! Елитни Преживувања обложени п�

Scroll