Ново
Неверојатно Бебе Чувствуваат И Учат Мека Книга

Неверојатно Бебе Чувствуваат И Учат Мека Книга

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 204.64

Дајте му на вашето малечко играчка која е специјално дизајнирана да го поддржува нивниот раст и развој. Оваа неверојатна Мека книга за бебиња е совршен подарок за туш за бебиња, роденден или сезона на празници. Безбедно за деца 0 месеци +, играчката поддржува разиграно учење со мешање на светли бои, дезени, букви и текстури во една компактна играчка. Додека вашето бебе ја врти секоја страница за да ја допре и почувствува, тие ќе ги откријат Своите Абц додека уживаат во возбудата од откривањето преку игра. Врз основа на неверојатната серија книги за бебиња. Поддржува учење преку игра преку развивање на сензомоторни вештини на бебето и воведува Абц. Меша хармоничен спој на бои, дезени, букви, текстури и материјали за да го привлече вниманието на вашето бебе. Совршен за доенчиња 0 месеци +. Лесно исчистете ја површината со ладна вода и благ сапун.

Главните својства

Избор на купувачот

Ознаката Научете Да Читате Серии комбинира забавни приказни со богато аудио за да им помогне на децата �

Училишна Зона Активност Работни Книги 32 СтранициЛавиринти Предучилишна возраст 46 УЧИЛИШНА ЗОНА Актив�

Работна книга, Математичка Подготвеност, оценки к1 1 Книга А Јас Го Знам тоа! Книга Ги следи упатствата НА

Компонентата На Гном се фокусира на очекувањата наведени во Заедничките Основни Стандарди...

Scroll