Ново
Nexen Roadian Mt 295 55- Q гума

Nexen Roadian Mt 295 55- Q гума

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 6992.00

Roadian MTX располага со агресивен дизајн кој е исклучително разноврсен за возење надвор и надвор од патот. Секоја гума може да се пофали со двоен дизајн на странични идови што ви овозможува да го прилагодите изгледот на гумата на вашето возило. Roadian MTX исто така има стандарден 3-раст на дизајнот и оценка на тежината на F-Load што го прави исклучително способен за тешки превоз. Со такви солидни црти, не очекувавте дека Roadian MTX ќе биде тивко како што е на автопатот, но благодарение на неговиот патентиран дизајн на блок на гази, бучавата на патот е минимизиран. Nexen Roadian MTX 295/55 R20 123 Q гума.

Главните својства

Избор на купувачот

Roadian MTX располага со агресивен дизајн кој е исклучително разноврсен за возење надвор и надвор од патот С�

Scroll