Ново
Никелодеон Јојо Сива Боулички близнаци со ватиран кревет, секој

Никелодеон Јојо Сива Боулички близнаци со ватиран кревет, секој

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 959.84

Таа пее, танцува, делува и сега може да биде дел од вашата соба! Можеби се сеќавате на неа од мајки за танцување или од нејзиното хит видео на You Tube, 'Boomerang', Jojo Siwa е крајната моќ на девојчето! Ова ширење на креветот Jојо Сива е совршена големина, користете го како утешител, стилски додаток за кревет или пријатно ќебе додека легнувате на вашиот кауч! Ова ширење на креветот ги опфаќа сите омилени работи на Jојо : кекси, сладолед, крофни, срца и не заборавајте на нејзиниот лак за потпис! Вклучува 1 кревет со големина на близнаци : 64 "x 86" Супер мек со лесни пополнувања и ватини акценти. Координирање на постелнината и Додатоци достапни на продадени одделно. Лесна нега, машина за перење.100% микрофибер.

Главните својства

Избор на купувачот

Станете дел од светот на Ариел под морето, бидејќи таа и нејзините пријатели го откриваат Големиот сино

Вашето дете може да го прослави својот омилен суперхерој за борба против криминалот со реверзибилниот �

Веднаш осветли ја собата на вашето дете и дајте му нов изглед со овој утешител на пејчеста на пеперуткат

Ажурирајте го внатрешниот изглед на вашата спална соба со овој реверзибилен кревет од полкови во компл�

Задебелени, светли примарни бои и забавни графики се собираат со главни деца роботи кревет во торба...

Донесете ги своите имагинации во живот со чудесни колекции за постелнина од страна на Спреси од Вејверл

Scroll