Ново
'Нил Женска Основна Кошула За Сонце Со 50+ Кратки Ракави

'Нил Женска Основна Кошула За Сонце Со 50+ Кратки Ракави

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 559.84

Светски познатиот квалитет На о ' Нил по цени управувани од вредност. Основните Кожи нудат У. П. Ф. 50+ Ултравиолетова Заштита со чисто дизајнирана графика и минимално поставување на шевовите за спречување на осип. Фондацијата За Рак На кожата Препорачува Производ; UPF 50+ Ултравиолетова Заштита. Совршен За Сурфање, Пливање, Спортови Со Веслање, Пловење Со Брод И Денови На Плажа. Удобна, Но Издржлива Конструкција од 6оз Полиестер/Спандекс. Минимално Поставување На Цвест За Максимална Заштита Од Осип. Вклопување На Перформансите : Цврстиот Слој Што Одговара На Формата Се Вклопува Како Втора Кожа.

Главните својства

Избор на купувачот

Светски познатиот квалитет На о ' Нил по цени управувани од вредност Основните Кожи нудат У П Ф 50+ Ултрав�

Опција за максимална вредност за влез НА НИВО НА ув заштита Кратки Или Долги Ракави Основи У П Ф 30+ Кошул�

Карактеристики : ●Заштита од сонце ● UPF 50+ ткаенините блокираат повеќе од 98% ОД U и УВБ зраците...

Светски познатиот квалитет На о ' Нил по цени управувани од вредност Основните Кожи нудат У П Ф 50+ Ултрав�

Опција за максимална вредност за влез НА НИВО НА ув заштита Кратки Или Долги Ракави Основи У П Ф 30+ Кошул�

82% Најлон, 18% Спандекс Миење Раце Само 1.Материјал : 82%Најлон+18% Спандекс.Флексибилен и удобен материјал.Ум

Светски познатиот квалитет На о ' Нил по цени управувани од вредност Основните Кожи нудат У...

Хибридната Серија О ' Нил штити од изложеност НА УВ И осип на табла со секојдневна разновидност во и надв

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Осип Чувар Костими За Капење, Жени Сурфање Костими За �

Едноставни елементи во боја ориентирани од природна инспирација Лизгајте благодатно во ова едно парче

Светски познатиот квалитет На о ' Нил по цени управувани од вредност Основните Кожи нудат У П Ф 50+ Ултрав�

Scroll