Ново
Nintendo Bayonetta Amiibo - Super Smash Bros серија

Nintendo Bayonetta Amiibo - Super Smash Bros серија

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 5999.84

Добијте ладни додатоци во игра со додатоци Amiibo and и компатибилни игри. Само допрете AMIIBO ™ додаток на NFC Touch Point на компатибилен систем за да уживате во забавни дополнителни функции во компатибилните игри на системот Nintendo Switch ™, нов систем Nintendo 3 DS ™ или Wii U ™ конзолата. Игрите, системите и амибо се продаваат одделно. Посетете /амибо за детали за функционалноста на Амибо. Бајонета е една од последните од блиската клан на Умбра Вештерс . Препорачана за деца на возраст од 6+ години. За повеќе детали за Амибо, посетете ја /амибо.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll