Ново
Нито Риџ Граплер 305 55Р Сесезонска Лесна Гума За Камиони

Нито Риџ Граплер 305 55Р Сесезонска Лесна Гума За Камиони

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 6619.52

Нито прво го направи своето име давајќи им на ентузијастите гуми и големини што никој друг не би ги направил, и тој етос продолжува во се што правиме денес. Секој агол од нашиот автомобилски ентузијаст свет е достоен да се слави и да има гума совршено дизајнирана за тоа.Засилената основа на блокот го намалува свиткувањето на шарата; Исфрлувачите На Камен ја штитат гумата од дупчење со камен; влечканите навртки за рамо го подобруваат држењето надвор од патот. Поддршката на ентузијастите не значи само да им ги дадете најдобрите гуми тоа значи и раскажување на нивните приказни.Затоа создадовме Линија За Возење. Тоа е автомобилска публикација полна со ентузијасти кои ја следат нивната страст, без разлика дали тоа е до крајот на Патеката Алкан или лентата за победа. Дополнителни Карактеристики ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 7636.

Главните својства

Избор на купувачот

Radar Renegade A / T Pro Е сосема нов опсег на Сите терени од Радарски Гуми што е дизајниран за возачи на кои им се п

Мастеркрафт Курсер Потрага Плус 255 / 55Р20 110Х Xloverview Потрагата На Курсорот Плус Од Mastercraft е одлична опција з

Radar Renegade A / T Pro Е сосема нов опсег на Сите терени од Радарски Гуми што е дизајниран за возачи на кои им се п

Conti Зимски Контакт SI 235 / 55 R20 105h XL Гума крајната зимска гума со моќен стисок на дожд, снег, па дури и мраз...

Следната генерација, агресивна гума за сите терени која обезбедува исклучителна теренска способност и

Firestone ДЕСТИНАЦИЈА LE3 275 / 55 R20 113 HOVERVIEWFirestone е најпродаваната гума, ДЕСТИНАЦИЈАТА LE3 нуди возачи На CUVs, Suv И ле

Одговара : 200712 Шевролет Силверадо 1500 ЛТЗ 201522 форд Ф150 Ларијат 2013 Шевролет Силверадо 1500 XFE 201920 Ram меморија 1

Сумитомо Средба HT2 275 / 55 R20 117h Xloverview Средбата HT2 ОД Sumitomo обезбедува влечење, цврстина и разноврсност што г�

Генералот ГМакс Правда 275 / 55Р20 113вовервју Општата ГМАКС Правда е издржлива гума за извршување со голема

BFGoodrich ПатекаТерен Т / А 275 / 55 R20 113toverview никогаш не знаете каде ќе ве однесе патот Затоа се подготвивме за с

Nokian One 235 / 55 R20 102voverviewn Nokian Гуми Еден Е оној За безбедност, еден за издржливост, еден за одржливост, и оној з

Scroll