Ново
Ниуер Женски Салон Фустани Секојдневен Хавајски Долг Фустан Бохо Лабава Летна Плажа Сарафан

Ниуер Женски Салон Фустани Секојдневен Хавајски Долг Фустан Бохо Лабава Летна Плажа Сарафан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 383.84

Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Ткаенина : 65% памук, 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Дизајн-Макси Фустан На Вратот На Екипажот, Долг Фустан Со Ракави Хлаф, Фустан Со Еднобојна Боја Бохо, Сарафан на Плажа, Ирегуларен Фустан За Замавнување На Полите, Трендовски и Елегантен. Натпревар-Цврстиот Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Вратот на екипажот И Замав Неправилниот Дизајн На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани, Фустан На Плажа Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Руцед, Неправилен Раб, Замавнувачка Боја : Виолетова, Темно Сина, Црвено Вино, (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Макси Должина На Ракавот : Половина Ракав Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини.

Главните својства

Избор на купувачот

1xwomens Dressindly забелешка детали големина се разликуваат меѓу различни бои.94" Должина : 136см / 53.Сезона : Цела С

Дизајн : Боемски Долг Фустан Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што �

Лесно се спарува со чизми за трендовски изглед во пролет, секојдневен стил Овде не само Што можете да ку�

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и

Жени Мода VВратот Без Ракави Цврст Обичен Џебен Принт Долг Макси Фустан Жени Мода VВрат Без Ракави Цврст

Жени Тенок Фит Лист Ракав Производители Надворешна Трговија Хип Фустан Полу Формални Фустани плус сезо

Пронајдете ја вашата нова омилена облека со оваа јуниори без граници надвор од рамената на капчињата со

Класичен Сарафан За Гардероба Материјал100% Полиестер.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Ј�

07"Length : 125cm / 49 ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.28"Waist : 64cm / 25.35" колк : 92см / 36.00" Голе

Големина(инч) ТИП ИЛИ КАРАКТЕРИСТИКИ : прашка фустан лето; прашка се облекуваат жените, мини фустани за ж

Екусн Плажа Сонце Фустан За Жени Секојдневен V Врат Лабава Долга Облека Вратоврска Боја Течен Плисиран �

Карактеристики : Фустанот Со Долги Ракави прави вашите раце да изгледаат витки, додавајќи малку симпати

Нега на облекување : миење Раце само, ве молиме не пеглајте.31" Ракав : 44см / 17 Облечете го за лето со пар пот

Материјал95% Полиестер 5% Спандекс.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во

☀●Клучни зборови на производот + Нето Предиво Вез Фустан Без Ракави Принцеза Фустан Памук Лен Возбуда �

Ние се обидуваме да им помогнеме на сите наши клиенти.П : кога вашата нарачка ќе биде испратена ?О : вашит�

Материјал : изработен од висококвалитетен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневн

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Туника Половината Долг Фустан, Еднобојни Макси Фуст

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 74120см / 29.1347.24 "Дол

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Ве молиме дозв

16" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 99см / 38.06" Должина : 110 CM / 43 невеста секси фустан со до

Информации за производот Пол : Женски Материјал : 100% Полиестеркол : Црвена, Златна, Сребрена Големина : С,�

Scroll