Ново
nobrandname K030250RPM ВРТЕЖИ ВО МИНУТА Со Високи Перформанси Микро-V Серпентина Погонски Ремен Одговара изберете: 1984-1989, 1991 - ТОЈОТА КОРОЛА

nobrandname K030250RPM ВРТЕЖИ ВО МИНУТА Со Високи Перформанси Микро-V Серпентина Погонски Ремен Одговара изберете: 1984-1989,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Гејтс 1997-1986 Тојота Корола 4-Цил 1.6 Л Тркачки Перформанси В. П. До П. С. Појас единствениот појас во индустријата специјално дизајниран за високо-излезни и принудени индукциски мотори. Специјално дизајнирани за да обезбедат максимален поттик и перформанси, овие ремени имаат најнапредна технологија. Дизајнот на ременот резултира со помала топлина, бучава, вибрации и лизгање на ременот за зголемена издржливост, подобрен пренос на енергија и ненадминат поттик. Два слоја гума за адхезија за максимална јачина и издржливост. Висок модул, висока јачина arмид или полиестерски кабел. Вртежи во МИНУТА Микро-В Серпентина Погонски Појас Со Високи Перформанси. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 1984-1989,1991-1992,1996-1997 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1,6 Л 1993-1995 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1,8 Л 1990 ТОЈОТА КОРОЛА ДЛХ 4 Цил 1,6 Л 1994-1997 ТОЈОТА ЧЕЛИЦА 4 Цил 1,8 Л 1990-1993 тојота челица 4 цил 1,6 л и повеќе - додадете го вашето возило во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Главните својства

Избор на купувачот

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

Системите За Возење Со Истегнување Бараат Високо Инженерски Решенија.Гејтс МикроV Ремените За Истегнув

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

Гејтс Fleetrunner Тешки МикроV Ребрести Серпентина Појас, Наменета за најтешките Апликации...

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

V Појас Порти ТриМоќ VПојаси се изградени за супериорни перформанси на тешки дискови на класичен пресек

GForce Oe Перформанси Двојно Изрез Ткаенина Дното CVT Појас Од Гејтс Овој производ е направен од висококвали�

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Powergripp Премиум Тајминг Затегнувач На Ременот : 8385 Dodge Power Ram 50, 8385 Dodge Ram 50, 8385 Mitsubishi Моќен Макс Производ Одго�

Гејтс Труфлекс VПојасите се препорачуваат за тревник и градинарска опрема со помала моќност, погони за �

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Комплетните Комплети За Серпентина го олеснуваат обновувањето на целиот систем за погон на дополнител�

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Гејтс Комплетните Комплети За Серпентина го олеснуваат сервисирањето на целиот систем за погон на серп

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

Портите Напојувани(Р) VРемените се дизајнирани да се справат со практично секоја корисна апликација бид

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

Гејтс Премиум Ое МикроВ Појас Погонски Појас Гејтс Премиум Ое МикроВ Појас Погонски Ремен Одговара Изб�

Гејтс новите појаси На ГСила се први од новата генерација на континуирано Променливи ремени за Пренос (�

Scroll