Ново
НОЌЕН СТАП ТАК-400ј Полимерна Тактичка Фенерче-Полнење, 6.25

НОЌЕН СТАП ТАК-400ј Полимерна Тактичка Фенерче-Полнење, 6.25

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

НОЌНИОТ СТАП ТАК-400 е ТАКТИЧКА Полимерна Фенерче НА ПОЛНЕЊЕ ШТО ги надминува повеќето други светла што чинат двојно повеќе. СО ЛЕР НА КРИ оценет со 200 Лумени и неговиот високоефикасен длабок параболичен рефлектор, зракот ТАК-400 има ефективен опсег од 210 метри (над 688 стапки). Неговиот водоотпорен дизајн, во комбинација со неговото куќиште од најлон полимер исполнето со стакло отпорно на влијание и хемикалии, го прави ТАК - 400 едно од најтешките тактички светла наоколу. Големиот прекинувач за опашка обезбедува моментални или постојани лесни операции. Работејќи на литиум-јонска батерија на полнење, ТАК-400 е оценет со три часа траење. Ноќен СТАП ТАК-400ј Полимерна Тактичка Фенерче-Полнење, 6.25", Жолта : ТЕХНОЛОГИЈА ПРЕДВОДЕНА ОД КРИ. Повеќе од 50.000 часа ГО ВОДЕА животот. Моментално или постојано-на фенерче. Остар фокусиран зрак. Стакло исполнет најлон полимер домување, жолта. Авион-одделение 6061 - т6 алуминиумска опашка-капа Со тип III тврд елоксиран финиш. Нелизгачки зафат. Голем текстура опашка-прекинувач. 1 " дијаметарот на рачката одговара на повеќето држачи за опсег/фенерче. 1.25 " дијаметар на главата прифаќа филтри од трети страни. Водоотпорен. Влијание-и хемиски отпорни. Напојува со литиум-јонска батерија на полнење (вклучена). Модел# ТАК-400.

Главните својства

Избор на купувачот

Висококвалитетен КАБЕЛ За Напојување Долг 10 Стапки / 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА / 3ТА ПАРТИ

Womenените секси долна облека искушенија со низок половински гаќички, транспарентно долна облека : 1...

Женски Летен Секојдневен Ракав Печати Краток Ракав ОВратот Краток Партиски Фустан Можеме да гарантира�

Опис Со супер удобна текстура, ќе ви се допадне многу со креативни дизајн Кутијата за бонбони за дипломи

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен квадратен апстрактен канталоп, килими од портокал

Мажи за Ноќта на вештерките, обична забава ретро готска цврста намена на облеката на врвни карактеристи

Возете безбедно, звук и со мир на умот со Pyle PLCMDVR49 4,3 инчи, систем за снимање на возила за возила на возила,

41" рамо : 48см / 18 Перење : се препорачува рачно перење во топла вода или машинско перење со вреќа за перење.

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Пролетта на кутијата не е потребна 2 Цврсто дрво 3 Должина на гаранцијата : 5 години 4 Подне

Овој чист восок молив помага во обликувањето и скроти прелистувачи за беспрекорен изглед што останува �

Пијте го вашето кафе или чај Од Животот На Камко Е Подобро На Кампот Попрскана Кригла за да ја покажете в

Кухас Играчки Бебе РК Мотор Ладилник СО Двојни Вентилатори 5 V Алуминиумски Ладилник Одговара 540 550 3650 F540

Опис : совршено се вклопува на врвот на вашата суета маса за чување на вашиот накит како полица за накит.�

За Ноќта на вештерките : можете да го користите овој голем банер за Ноќта на вештерките за разни и исто т�

Ткаенина : Pufabric : P: Долна должина 19, висина 15, дебелина 7, може да стави мобилен телефон од 5,5 инчи, богатств

Овие Трендови Меѓународни Волшебничкиот Свет : Хари Потер Равенклоу Илустрирани Куќа Логото Ѕид Посте�

Уживајте во овој забавен лист на привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користа

Нерѓосувачки Челик Четкан И Полиран Извртен Опсег од 7 ммовој Стручно Дизајниран Накит : Прстените се Пр

КОНКОРД ХРАБАР 9804 А Ц КОНДЕНЗАТОР ОЕМ # : 4758305АЕФИТИ : 2002 2004 Конкорд Ограничен 3.5 Л V6 Гас Седан 4Врата Автом

Големина : XL Големина : XLARGE : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 биста : 126cm / 49 Нашата облека сите се дизајнирани за

Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да и

Роузбум, Џети 14х12 Златно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Мат Музеј Насловендобар раз

** Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на Налепницата, ве молиме прочита

Опис : Ова јадење за накит може да ви обезбеди шик и стилски начин за прикажување и организирање на вашио

Womenените со голема големина се наметнуваат печатено костим за капење за капење во бикини за капење моно�

Висококвалитетен кујнски чај пешкир од Фенер Прес може да се пофали со остри детали и живописни слики н�

машки технолошки мрежести шорцеви машки 13 инчен лабав товар краток машки тонски везени графички шорцев

Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматерија : Памук : Одговара На Големината на дебелината : Стандард / ли>.

Комплетирајте го вашиот изглед со стил со овој прекрасен пар обетки со обрач од 14 каратно жолто злато...

Овој Жив Доказ Совршен Третман за Стилизирање на Денот на Косата 5во1 Е најдобриот производ за оштетена �

Scroll