Ново
NOKIAN Nordman SUV 265 70R 115T Гума Одговара: 2017 - Kia Sportage S Турбо, Хјундаи Тусон Вредност

NOKIAN Nordman SUV 265 70R 115T Гума Одговара: 2017 - Kia Sportage S Турбо, Хјундаи Тусон Вредност

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1759.84

Нокиан нордман 7 ТЕРЕНЕЦ 265/70Р17 115Т Гума Исклучително ракување влажно и суво. Перформанси на автопатот и Спортови како ракување. Спортски Перформанси. Чувајте ги јазичињата на вашиот животен век. Најдете мир на патот. Одговара : 2019-20 Хјундаи Тусон Спорт 2016 Хјундаи Тусон Луксуз 2018 Хјундаи Тусон Ноар 2021 Хјундаи Тусон Урбано Издание 2014-15 Мерцедес-Бенц С550 4матик 2019-23 Ауди А6 Кватро Техника 2017 Мерцедес-Бенц с550 4матик 2011 јагуар xj l суперспорт 2012-14 Jaguar Xj L Портфолио 2023 Bmw X1 Xdrive28i 2014 Bmw 535i Gt Xdrive База 2020-21 Audi S6 База 2021-22 Hyundai nexo крајна 2020 Hyundai Nexo Ограничена 2019 Hyundai Nexo Крајна 2018-20 Mercedes-benz maybach S650 База 2023 Audi S6 База 2015 Bmw 550i Gt База 2010 Jaguar Xj L Supercharged И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

Пилот Спорт 4 со високи перформанси Е летна спортска гума на мишелин развиена со некои од најсложените п

Ханкук Зима i*cept evo3 (W330) 225 / 45 R19 96v Xloverview Зимата i*cept evo3 (W330) од Ханкук е зимска гума без навртки за купеа, сед�

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Инженер со оптимална поделена површина што ја зголемува влечната сила и зафатот на влажни и суви патишт

Пирели П Нула Цела Сезона Плус 225 / 45Р19 96Ј Xloverview пирели П Нула цела Сезона Плус гумата е развиена со висок�

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Ханкук Зима i*cept evo3 (W330) 245 / 45 R19 102v Xloverview зимата i*cept evo3 (W330) од Ханкук е зимска гума без навртки за купеа, сед

Scroll