Ново
нова градина тркач ветерница-тркачки автомобил ветер спинер градина тркач ветерница челик ветер фабрика виси ветерница играчки ветер скулптури тркач пиншуи

нова градина тркач ветерница-тркачки автомобил ветер спинер градина тркач ветерница челик ветер фабрика виси ветерница играчки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Опис : Се Карактеризира со форма на тркачки автомобил, светла боја и трендовски дизајн, фабриката за ветер изгледа смешно, што ќе го привлече интересот на вашите деца.Кога ја користите тркачката ветерница за декорација на градината, ќе имате пријатно расположение кога ќе го видите по цел ден работа.Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, тој е издржлив и отпорен на ' рѓосување.Должината на вртењето на ветерот е 45 см, ширината е 13 см, а висината е 100cm.It совршен е за градина, тревник, двор, трем, патека, парк, итн.Име на ставка : Материјал За Вртење На Ветер : Карактеристики Од нерѓосувачки Челик : Тркачки Автомобил Во Облик, Декоративен, Дувачки Ветер Детали За Големина : 45см х 13см х 100см/17.72 "х 5.12" х 39.37 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ветер Фабрика (Соберат Од Себе) Се Карактеризира Со облик на тркачки автомобил, светла боја и трендовски дизајн, ветерот фабрика изгледа смешно, што ќе го привлече интересот на вашите деца. Кога ја користите тркачката ветерница за декорација на градината, ќе имате пријатно расположение кога ќе го видите по цел ден работа. Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, тој е издржлив и отпорен на ' рѓосување. Должината на фабриката за ветер е 45см, ширината е 13см, а висината е 100см. Совршен е за градина, тревник, двор, трем, патека, парк итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашата технологија за безбедност НА ОЕ е опремена со милиони возила ширум светот и ние ја применуваме н�

Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор овие се дебели и функционални...

Големина : 21 Должина На Влошка : 13,5 СМ / 5,3" Препорачана Возраст : 1518 Месеци САД : 6,5 Велика БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ :

Добра комбинација контрола на брзината На Вентилаторот, 24часовен програмабилен тајмер и тајмер за одбр

Спецификација : Пол : Мажи Материјал : Тип На Полиестерска Ткаенина : Тип На Шема На Широка Ткаенина : Техн

Применлив Возрасен Опсег : Деца Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење 90 Долж�

Големина на клипот : 92,46 mm Oversize : +1,5 mm зошто да го замените цилиндерот кога можете да го замените клипот за

Останете ладни и удобни под сонцето со оваа стилска И практична Бејзбол Капа Направено од висококвалит�

Ние сме посветени на 100% задоволство на клиентите.џеб со копчиња или затворен патент, лесен за ставање и �

Додадете карактер на вашите кекси Со Малата Млазница За Торта Од Венеција, #195 Оваа линија на производи р

Рачно изработена Рамка За Слики Од Сребрено Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Д�

Scroll