Ново
Новиот Купер Откривач СТТ Про Кал-Теренски Гуми-LT265 75R LRE 10pits: 2000-Dodge Ram База, 2013-Тојота ФЈ Крузер База

Новиот Купер Откривач СТТ Про Кал-Теренски Гуми-LT265 75R LRE 10pits: 2000-Dodge Ram База, 2013-Тојота ФЈ Крузер База

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3679.84

2 Нов Купер Откривач СТТ Про Кал-Теренски Гуми-LT265/75 R16 LRE 10 PLY . Откривачот СТТ ПРО е најнапредната, екстремна гума На Купер досега! Откривачот СТТ ПРО обезбедува исклучителна влечна сила и перформанси на некои од најтешките терени на Земјата. Карактеристичниот дизајн на шарите и соединението обезбедуваат извонредни перформанси на патот без да се жртвува влечење надвор од патот. 3-Слоен Оклоп-Тек3, соединение за силика шара, агресивен дизајн на ребро од 3-2 центар, странични гризачи и многу повеќе, сите завиткани во гумата за напреден терен На Купер. Притиснете Го Откривачот СТТ ПРО до границите и ќе откриете за што навистина е способно вашето возило! LT265/75 R16. Тркало Не Се Вклучени. Цела Сезона. Кал. Одговара : 2003-04 Форд Ф-250 Супер Должност Ларијат 2001 ГМЦ Јукон СЛЕ 1993 Шевролет К1500 ВТ 2011 Шевролет Силверадо 3500 ХД ВТ 1990-91 Шевролет К1500 ВТ 2007-10 Шевролет Силверадо 3500 ХД ЛТЗ 2010 шевролет силверадо 2500 Хд Лтз 2004-05 шевролет СИЛВЕРАДО 3500 лт 2006 Шевролет Силверадо 3500 Вт 2007 Шевролет силверадо 3500 класик вт 2010 Гмц Сиера 2500 хд сле 2007-10 Гмц Сиера 3500 ХД сле 2004-06 Гмц Сиера 3500 Сле 2007 гмц сиера 3500 Класичен Сле И ПОВЕЌЕ - додадете го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

сите сезонски гуми произведени за спортски комунални и лесни камионски возила.000 милји со овој модел на

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Скорпијата на пирели Целиот Терен Плус е гума за сите терени што е наменета за Употреба на Џипови, лесни

Грабнувачот ХТС Е Гума За Сите Сезони на Автопатот На Џенерал Тир развиена за возачите на кросовер и спо

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

ПУСТИНСКИОТ ЈАСТРЕБ АП Од Ахил е гума за сите сезони која е наменета за употреба на лесни камиони и Тере�

Fortune Tormenta M / T FSR310 LT265 / 75 R16 123 / 120 Q eoverviewa теренски гуми, FSR310 ОД Fortune е дизајниран за употреба на Џипови, лесни

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

BFGoodrich HDТерен T / A KT Tireinginered за крајности Нашите ГУМИ BFGoodrich HDТерен T / A kt беа тестирани во некои од најекстр�

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

WESTLAKE SU318 265 / 75 R16 116 TOVERVIEWWestlake SU31 е гума за сите сезони која е наменета за употреба на CUVs И Suv и има четири ши�

1 Нов Гренландер ЛПронаоѓач 78 ЛТ245 / 75Р16 10 120 / 116к Перформанси Гуми ГРЕНЛАНДЕР ЛПРОНАОЃАЧ 78 ЛТ265 / 75Р16 123 / 120

Гумите За Еко Турнеи со попречен ветер обезбедуваат турнеи во сите сезони и гуми со висока вредност кои

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Toyo Abserve GSi5 е патничка, cuv и suv зимска гума без навртки за тешки зимски услови на патот Спојте го ова со абсо

Scroll