Ново
Ново зимско уво потопло на ладно за деца, топло ушите за деца, плишани ушни уши, мека уво капаче малку жолта патка сива мала симпатична патка

Ново зимско уво потопло на ладно за деца, топло ушите за деца, плишани ушни уши, мека уво капаче малку жолта патка сива мала

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 175.84

Боја : Беж, сива, розова, жолта. Сезона : Зима. 100% сосема нов и висок квалитет .. Материјал : кадифен. Големина : Дија за капакот на ушите.12 см. Стил : Цртан филм Мала жолта патка. Погодно : За повеќе од 4 години деца, возрасни . Тип на ставка : кадифен ушен ур. Стил : Цртан филм симпатичен, кадифен, мек, згусне топло. Пол : жени, мажи, девојчиња, момчиња. Список на пакети : 1 парчиња плишани уви (не вклучуваат други додатоци). . Забелешка : . 1. Поради прилагодувањето на екранот на светлината и разликата, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите. 2. Ве молиме, оставете девијација за мерење од 1-3 см поради рачното мерење . Ново зимско уво потопло на ладно за деца, топло ушите за деца, плишани плишани ушни уши, мека уво капаче малку жолто патка сива мала симпатична патка.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll