Ново
Нулум Рања Племенски Внатрешен Надворешен Тепих, 9 '6 12, Светло-Кафеава

Нулум Рања Племенски Внатрешен Надворешен Тепих, 9 '6 12, Светло-Кафеава

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 657.44

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатре во домот, се уште не го сретнал овој племенски тепих во затворен/надворешен простор. Овој секојдневен килим ќе ја загрее вашата дневна соба со модерни акценти или ќе создаде боемска атмосфера на вашиот двор. Направени од издржливи синтетички влакна кои се изградени да траат во области со голем сообраќај. Не се задоволувајте со ништо помалку од совршенство со нашите лесни за нега и теписи за миленичиња. Нулум Рања Племенски Внатрешен/Надворешен Тепих. Машина Направена. Произведено Во Индија. Материјал : 90% Полипропилен, 10% Полиестер. Поддршка : 100% Латекс. Поставување : Внатрешно / Надворешно. Препорачани Соби : Спална Соба, Трпезарија, Дневна Соба, Двор / Отворено, Ходник, Канцеларија, Кујна, Бања, Влез.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Гвендолин Бабит претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 12х14 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Мати

Бебе Девојка Фустан, Без Ракави Екипажот Вратот Чипка Крпеница Bowknot Лето АЛинија Фустан...

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

Спијам Околу Океанот Плажа Кампер Женски Плус Големина VВратот Совршен семеен подарок за кампување на п

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

Сезона : Сите Сезони Пол : Мажи Повод : Дневно, Забава Должина На Облека : Редовна Тип На Шема : Цврст Стил :

Без разлика дали барате трендовски бохо, југозападен шик или испробан и вистински традиционален, Вкусн�

Женски Мек Монохроматски Игла За Капа Со Една Плетенка Баоту Карактеристики : Материјал : (Полиестер)...

Овој дуксер се одликува со " Сладок, Но Извртен" напред со бело мастило на Дуксер Со Возрасен Екипаж 50 / 50 �

Чевли За девојки Мали Кожени Чевли Единечни Чевли Чевли За Танцување Девојки Чевли За Изведба За Деца Д�

Женски Летен Секојдневен Ракав Печати Краток Ракав ОВратот Краток Партиски Фустан Можеме да гарантира�

Големо ГОЛЕМО Платно 36х24 Постер Печатење со наслов "Инспиративен Постер : Патувањето од илјада милји за�

филтер за мека вода аквариум филтер материјал материјал за филтер за риба Филтер За Мека Вода Материјал

Комплетирајте го вашиот изглед со стил со овој прекрасен пар обетки со обрач од 14 каратно жолто злато...

Опис : совршено се вклопува на врвот на вашата суета маса за чување на вашиот накит како полица за накит.�

Scroll