Ново
Нулум Серафина го измешаше тепихот со памук од памук, 3 '5', розова

Нулум Серафина го измешаше тепихот со памук од памук, 3 '5', розова

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 777.92

Секој детал од овој килим сјае, од шемата на лентата до затегнатиот дел од боја. Овој килим лесно може да се постави со кој било постоечки декор. Изработен од 100% памук, овој килим е елегантен и лесен. Нулум Серафина го измеша килимот со памук од памук. Flat Weave. Направено во Индија. Материјал : 100% памук. Поддршка : Нема поддршка. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна.

Главните својства

Избор на купувачот

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим �

Оваа пријатна, цврста, килим од околината може совршено да го комплиментира постојниот декор од традици

Глобално инспирирана палета на огнена црвена, челична сива, крем од слонова коска, мат злато, сончево жо�

Создадете непречено поставување во вашиот дом користејќи го овој килим за опаѓање...

Изведувањето на радијатор што се испушти на вашето возило е превентивна задача што треба редовно да ја �

Ние се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за перење го

Додадете поп на југозападната талент на вашиот простор со оваа рустикална палета на бои и живописна шем

Lifeивотот само што беше малку полесен со оваа машина што може да се мие во затворен / надворешно подрачје!

Пронајдете ја топлината што ви треба со овие пријатни килими Нашите меки, ултраперничиња за подот се са�

Луксузни нијанси на злато, жолто, сребро и крем го осветлуваат модерниот потресен медалјон мотив на Мох�

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни...

Запознајте го нашиот нов шоустопер како никој друг! Овој килим со крзно од зајаче е направено од најмеки

Поминете во популарна удобност на премиум полиестер, изработен домашно во САД Ова деби на дамки отпорни

Изразувајте ја вашата слободна духовна страна со боемската уметност и глобално инспириран дизајн на Moha

Lifeивотот само што се одвиваше малку полесно со оваа традиционална килим за подрачје за перење медалјон!

Признавајќи дека современото живеење е за рамнотежа и стил, овој килим нуди вкусна мешавина на неутрали

Трендовски и привлечен, колекцијата „Декор“ е исклучителен и убав асортиман на трендовски килими Со в�

Донесете поп боја и забава во вашиот дом со едноставно Daisy 8 'x 10' ligonberry Red Li'l Boxes килим од нашата крајбрежна

Тоа е совршен уникатен начин да го воздигнете вашиот дом Оваа област килим фаќа шик инспирирана од маро�

Одликувајќи се со сребрени мудрости на винова лоза и цветни цвеќиња, завиткани околу сината граница со �

Scroll