Ново
Нураголд 10к Бело Злато Цврст Дијамант Сече Месечината Топката Мушка Синџир Приврзок Ѓердан, Мажи Жени Накит Јастог Затворач 16 18 20 22 24 26 28 30

Нураголд 10к Бело Злато Цврст Дијамант Сече Месечината Топката Мушка Синџир Приврзок Ѓердан, Мажи Жени Накит Јастог Затворач

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3407.84

Овие Сосема Нови Синџири За Сечење На Месечината Се 100% ЗАГАРАНТИРАНИ 10К БЕЛО ЗЛАТО и се професионално тестирани И Печатени 10К. ние гарантираме чистотата на златото ДА БИДЕ 10К, а синџирите не СЕ ПОЗЛАТЕНИ, НЕ СЕ ПОЛНИ. Синџирите се прицврстуваат со Цврста Спојка Од Бело Злато Од 10к, која е многу силна и лесна за употреба. Тие можат да се носат самостојно или со приврзок. Синџирите Со Топки Исечени на месечината се особено познати по нивниот класичен стил, сјај и сила. . Овие висококвалитетни синџири нема да оцрнат, обезбојат или избледат бидејќи се Чисти 10к Злато И НАПРАВЕНИ во ИТАЛИЈА. . Ние сме еден од најголемите, повеќето доверлив злато онлајн трговците на мало за повеќе од 15 години. Продолжуваме да ја одржуваме нашата феноменална репутација обезбедувајќи автентични златни синџири со одлична услуга за клиентите. КУПЕТЕ ВИСТИНСКО ЗЛАТО СО ДОВЕРБА-Гарантирани ВИ СЕ ГОЛЕМОПРОДАЖНИТЕ ЦЕНИ на овие синџири. РЕАЛ 10К ЗЛАТО : овој сосема нов синџир Е Цврст 10к Бело Злато, НЕ Е Позлатен, Не Е Исполнет, НЕ Е Шуплив; ПЕЧАТ 10К. Ширина : 2мм; Тежина( прибл) : 8,6 гр ; Се Прицврстува со цврста затворач за јастог. Овој висококвалитетен синџир нема да оцрни или обезбои бидејќи Е Направен во Италија и е многу издржлив. Класичниот синџир на топчести зрнца со дијамантска месечина може да се носи самостојно или со приврзок или шарм; Погоден за мажи или жени. Внимателно спакувани во нашите сопствени кутии за подароци.

Главните својства

Избор на купувачот

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Вие?повторно ќе

Осигурајте се дека секогаш имате накит за да ја комплетирате вашата облека со овој софистициран украс...

14к Бело Злато 4мм Традиционална Удобност Со Цврста Купола Обична Машка Лента За Венчални Прстени Големи

Прекрасен веренички прстен од 2,20 кт (дијамантска еквивалентна тежина) НАСПРОТИ Моисанит Со ТЦВ од 2,50 кт

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С

Изгледајте прекрасно и елегантно со овој прекрасен рубински прстен од бело злато од 14 карати Сјајниот п

Прекрасна ВредностЗаПари!ОГРАНИЧЕНА КОЛЕКЦИЈА САМО ЗА вас : ја создадовме оваа персонализирана колекц�

Jew Накит 14к Жолто Злато Прстен Круг Кубни ЦИРКОНИЈА ЦЗ Годишнината Свадба Бенд Големина 7 14к Злато ЗАГАР�

Лекс и Лу 14к Бел Златен Дијамант И Син Сафир Пост Обетки ЛАЛ2073 Продадени во Парови 14к Бело Злато ...

Цврсто 10к Бело Злато Тркалезно Бело Дијамантско Сет За Заоблена Круна Свадбена Лента или Моден Прстен (1

ПРИВРЗОК СПЕЦИФИКАЦИИ : Бренд : Иока Модел Бр : ИГ011000048 Тип : Религиозни / Крст Атрибути : Еднострани Камењ�

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С

Атрибути14к Бело злато пост слатководен културен Бисер Опис На производот Материјал : Примарна Чистота :

Сигурно ќе импресионирате, овој блескав прстен од бело злато од 14 карати ќе направи одличен додаток на в

Галакси Голд е американски производител на фини накит посветен на највисоките стандарди за извонредно�

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно жолто злато...

Современ геометриски стил! Создадете уникатен нареден дизајн со закривени ленти со различни бои, дезен�

Миа Дијаманти Од Нерѓосувачки Челик Полиран Црн Кубен Цирконија Со Рабови (ЦЗ) Големина На Прстен 13 € Н�

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

Овој атрактивен Прстен е изработен од Цврсто Злато и Природни Скапоцени Камења нагласени со Вистински �

10кт Двобоен Златен Машки Багет Дијамантски Шарм Приврзок 13 / 4 Цттв Изработен во Двобојно Злато од 10кт 1 &

Уникатно парче со многу скриени значења сигурно ќе ги сврти главите во стравопочит Овој приврзок беше ф

Покажете ја вашата љубов кон кученцата и сите животни со нашата неодолива 925 сребрена мушка за печатење

10к Бело Злато 3мм Лесна Милгрин Половина Круг Свадба Бенд Големина 9.5 Големина : 9.50 Должина : 0 Мм Материја

Во центарот се наоѓа Скапоцен Камен со поплочен сет дијаманти што го опкружуваат изнесувајќи ја убавин�

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

Изработен во топло бело злато од 10 карати, овој свадбен бенд е надворешна прослава на вашата љубовна пос

Scroll