Ново
Oatey 31014v Јасно Пвц Цевка Цемент, оз. - Количина 24

Oatey 31014v Јасно Пвц Цевка Цемент, оз. - Количина 24

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

16 МЛ, Јасно, Редовно Тело, Пвц Цевки Цемент, За Употреба НА Пвц Цевки И Фитинзи До 4 "За Распоред 40 & До 2" За Распоред 80 Цевки, Гас, Канал, ДВВ, Надминува АСТМ Д-2564, НСФ Сертифициран. Низок VOC, прајмер со високи перформанси ги исполнува Областите За Управување со Квалитетот На Воздухот Во Јужниот Брег На Калифорнија (SCAQMD) 1168/316 A 31014 16-мл. Јасно Пвц Цевка Цемент-Количина 24.

Главните својства

Избор на купувачот

Highcraft гордо ви претставува широк спектар на закачалки за цевки, потпори и сродни додатоци за да ви помог�

Оваа унија за компресија на месинг за месинг на месинг на вентил е идеален избор за поврзување на водни �

Карактеристики на Плакарот / Dwv Flange Hub Крај Со Прилагодлив Метален Прстен Што се Користи за Прилагодува�

Гејтс САЕ ДО САЕ адаптер линија нуди целосна покриеност со големини од 1 / 8 во до 2 во во најпопуларните к�

Номинална Моќност : 360 W;Номинален Напон : 220 VDimension : 60 x 65mm / 2.4 "x 2.6" (Внатрешна Диа*H); Вкупна Должина : 170mm / 6.7"

Фетура * Изработена од нерѓосувачки челик 304, тешка, издржлива и отпорна на корозија.*Достапни се различн

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Машки Гранка Мета, Примена На Воздух, Вода За Пиење, Боја Бела, Фитинг Страна Тип На Поврзување ПритисниЗ

Екстремните Макс Окови се изградени од нерѓосувачки челик од морско одделение 316, нудејќи одлична цврст

АПС клеточно јадро (јадро од пена) цевки и АПС ДВВ фитинзи се користат во санитарни одвод, отпад и вентил�

Променете ја насоката на цевката 40 под агол од 90 степени.За распоред 40 цевка.Лизгање x FPT. ШКУ : ZX9 FRMTK3524 Про

Распоред на обложени со црна брадавица со машка NPT, распоред 40 погоден само за употреба во затворен прос�

Спецификации : Адаптерот за монтирање на преградата е погоден за запечатување на отворите на кули за во

Union Elbow, Application Air, Fitting Side Компресија од типот на врска, компресија од типот на врската Б конекција, месинг

Снабдување гигантските челични цевки се направени од најквалитетен челичен материјал, тој има црна зав

Челичните цевки Everflow се направени од најквалитетен челичен материјал, има груба завршна обработка за д�

Отстранливи Чаури (Серија 2000) Профлексните спојки се завиткани во екстра широка обвивка од Нерѓосувачк�

Адаптер за противпожарно Црево, Фитинг Тип На Поврзување NH x GHT, Фитинг Пол Женски x Машки, Фитинг Материј�

Овој производ го елиминира проблемот со тоа што дупката за брзо исклучување е совршено усогласена за вр

3 / 4инчен x 1 / 2инчен Лактот За Притисок На Месинг Со Капка Од 90 степени Се користи во станбени и комерција�

Plumb Pak EZ Серија PP23801 LF Мијалник Снабдување Цевка 3 / 8 Во Компресија Влез 1 / 2 ВО FIP Излез 12 Во L Бренд Име : Plumb �

Вметнете Со Женски цевки Полипропилен фитинг за полиетиленска цевка Препорачана постапка за стегање : �

Набавката на гигантски цевки се произведуваат од висококвалитетно леано железо кои се дизајнирани да т

✔✔✔ Оваа фитингот на PVC на средниот ред е идеален избор за приклучување на цевките во рамките на вашите

Scroll