Ново
Облеки за бања со машка бања со долги ракави облечени облеки облекување наметка за зимско зашивање крпа цврста боја на цврста боја сива црна црна црна м

Облеки за бања со машка бања со долги ракави облечени облеки облекување наметка за зимско зашивање крпа цврста боја на цврста

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 479.68

Опис : Пол : Мажи, машки, Менсстил : Менс Шерпа Флеј Фуб Плиш, руно -појас бањарка, кадифен зимски роботетерн Тип : Цврст колор : Бела, виолетова, црвена, сива, црна, сина (по избор) големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (следете ја табелата со големина за да изберете Ве молиме , Тренер, одмор, дневни вести од вести : 1. Дополнителна густа значи дополнителна топлина. Доволно светлина за носење цел ден, совршена машка облека за ладна есен или зимски ноќ.2. Бањарката е мека и меки, што може да се носи во текот на целиот ден; Совршен за лежење, релаксација.3. Совршено за вашиот паметен телефон, мала хартија и очила за читање, заедно.4. Плишана облека од Шерпа е одличен подарок за мајка и тато, совршен за подарок за Денот на вineубените, подарок за празници, подарок на мајката, подарок за Денот на благодарноста, Содржина на пакет за подароци за Божиќ : 1 x машка облека од руно (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во cm и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) Стил : Мажи руно против бањарка на вратот, унисекс шерпа руно облечена, машка плишана долга зимска облека. Материјал - 65%полиестер 35%памук. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн - оваа кадифен пријатна облека со појас, цврста боја со долга ракав бањарка, кадифен зимска облека со џебови. Повод - облеката од руно е идеално погодно за лежење и спиење, забава за пижама, ден на девојчиња, невестинска облека за спиење, затворена, дневна соба, спална соба, хотел, одмор, патување и дневна облека за спиење . Мерење - Ве молиме, упатете се на нашата табела со големина на слика При купување.

Главните својства

Избор на купувачот

Машки Летни Ракави Краток Ракав Тенок Фит Модна Машка Голф Кошула Што Дише ве Молиме проверете Ја Табел�

За патување, дајте ви слатко време за вас и вашето семејство Марка : ве Молиме побарајте го брендот за об�

Чувствувајте се одлично и изгледајте уште подобро Кул 18® Панталоните се дизајнирани да ви помогнат да б

Машки Летни Забавни 3д Принт ШОРЦЕВИ За Плажа Џебни Шорцеви Можеме да гарантираме дека целокупниот стил

Овошјето на машката облека за машка боја е крајната удобност кога се бара облека Јаката од шал и долгите

Затворање на патент Машина За Перење табела : Големина : 28 Половината : 67,5 см / 26,57" : 98,5 см / 38,78" Должина На Д

Нашата големина Е Азиска големина и големината е мала, препорачуваме да земете една или две големини по�

Еластичниот појас со внатрешна врвка за влечење ви дава прилагодено сигурно вклопување...

Добредојдовте НА ЈСКУМАР ТРЕНДОВСКИ ОБЛЕКА Модерен удобен врв е добар избор за работа, секојдневно нос�

Заливот харбор Од Дксл Машки Големи И Високи Панталони Со Дрес Со Стегање, Гранит хедер, 4 XL овој удобен �

✿ ✿ Добредојдовте Во Мојата Продавница За Облека, Ви посакувам среќен Шопинг 2 24часовен човечки одгово�

Машките шорцеви можат да бидат спарени со повеќето стилови на облека.65" колк : 112см / 44.55" Должина : 58см / 22...

Машка Чиста Боја Едно Парче Мраз Свила Шевови Долна Облека Модерен Секси Underwear Features : 1.It изработен е од в�

Големина : 6 XL САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 136cm / 53.88" Должина : 75.29" Должина : 73 Големина : 4 XL САД : 16

Машки Летни Ракави Краток Ракав Тенок Фит Модна Машка Голф Кошула Што Дише ве Молиме проверете Ја Табел�

Машка голема увезена машка мува ЗА БРЕНДОТ : Кралската Големина е посветена на стилот и удобноста на гол

Големина : С Половината : 6373см / 24,828,7 "Големина : М Половината : 7383см / 28,732,7" Големина : Л Половината : 8393см / 32

Нашите Класични Каки Со Плисиран Потпис се направени со нашата луксузна Мешавина Од Истегнување Од Пам�

Дама Мода Жени Девојки Лента Мачка Памук Средна Цевка Чорапи Чорапикарактеристики : Моден дизајн, Сосем

широки панталони жени, широки панталони за тинејџерки, широки панталони y2k мажи, панталони за жени, пј па

Информации за производот : Пол : Жени Прилика : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темпераментна Дол

Засилете ја вашата гардероба со Машкото Екстремно Движење На Ли® Опуштена Рамна Предна Панталона...

Сплит Патеки Цело Лето Во Овие Машки Шорцеви За Голф.изработени од 95% Полиестер и 5% Спандекс,Машките Шор�

18" Должина : 115 — Ве Молиме Имајте Предвид Дека Различни Монитори Може Да Имаат Мала Разлика Во Бојата...

Scroll