Ново
Обликувачи Долна Облека Панталони Шорцеви Дами Чипка Шупливи Тело Обликување Појас Тесни Градите Градите Половината Појас Црна

Обликувачи Долна Облека Панталони Шорцеви Дами Чипка Шупливи Тело Обликување Појас Тесни Градите Градите Половината Појас Црна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 335.84

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина! Големина : С Половината : 66см/25.98" Големина : М Половината : 70см/27.56 "Големина : Л Половината : 76см/29.92" Големина : XL Половината : 83см/32.68 "Големина : XXL Половината : 90см/35.43" Дами секси чипка шупливи тело обликување појас тесни градите градите појас На половината ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики Ткаенина Што целосно дише оваа облека за компресија користи супер меки ткаенини за да го олесни здивот на вашето тело. Заштитете ја вашата кожа знаеме дека сакате постојано да ви биде удобно, а појасот нема да остави испакнатини на вашата кожа за да спречи иритација или непријатност, па затоа го дизајниравме овој фустан со мека ткаенина за да ја натераме вашата кожа да избегне идни Траги и компликации. Абдомен Овој појас Може да ги компресира торзото, половината и стомакот, намалувајќи неколку сантиметри, ќе ја обликувате фигурата во текот на денот, половината е рамна, стомакот може да ја промени вашата кривина и да се чувствува совршено без да трошите премногу напор за да ја прилагодите фигурата И затегнатоста информации За Производот : Сезона : Пол Во Четири Сезони : Женски Повод : Секси Материјал : Стил На Спандекс : Секојдневен,Секси Како Да се мие : Ладно миење Раце што добивате : 1 тело обликување појас забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Лето. Црно. Обликувачи. 2022. Плус Големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Машки обичен џеб со врвки со цврста боја бонбони боја пет точки плажа шорцеви карактеристика : Сезона : с

Применлива Сезона : Пролет и Лето Применлива Сцена : Дневно Место На Потекло : Кина (Копно)Декорација : Џе�

Моден Машки Еластичен Појас Зрак Плажа Директно Барел Линија Појас Обични Спортски Краткикарактеристи

01 "Хип : 120cm / 47.95 " Големина : Xxxxlsize : 2 XLarge : 10 UK : 12 EU : 34 Waist : 88cm / 34.17 " Големина : XXLSize.31" Должина : 69cm / 27 : 5 XLarge : 16 UK

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

81" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 73см / 28 Ве молиме погледнете ја нашата сопствена та�

100% Сосема Нов и висок квалитет Дише И Удобно Големина : Должина Половината Нога С : 42см / 16,5 "5880см / 22,831,5" 38с

Време е да ја погодите плажата Во Пердувот 4 Стрелки За Фрлање Даски Облечете ги преку костимот за капењ�

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

Машко Лето На Отворено Секојдневни Комбинезони Плус Големина Имаат Џебови Врвки Спортски Шорцеви Пант�

Пространа кратка реверзибилна влага што прави двојна должност со споени детали за цевки Технологијата

Големина : М Половината : 6474см / 25,2"29,1" Тежина : 45кг~60кг Големина : Л Половината : 7080СМ / 27,631,5" Тежина : 60кг~70кг

Можете да ги носите одделно, хавајската кошула за да одговара на различни фармерки или шорцеви, стеблат�

Мек сон дневна пижами шорцеви за опуштено вклопување Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа...

Атлетски Хеланки Тренингот Мода Женски Панталони За Трчање Спортски Фитнес Јога Панталони Со Џебови За

09" Должина : 52cm / 20.Машки Плус Големина Карго Шорцеви МултиЏебови Релаксирани Летни Плажа Шорцеви Пантал�

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам ПоводЕдноставен И Природен Дизајн

Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Карго Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 Добра количина на ис�

Шорцеви За Вежбање Со Висок Струк Материјал : Најлон Големина : S, M L, XL, 2 XL Ве молиме внимателно прочитајт�

95% Полиестер, 10% Затворање На Меѓуножјето Со Еластан И ПРИЛАГОДЛИВИ ГОЛЕМИНИ НА РемениС, М, Л Меко за допи

Шорцеви На плажа : Ослободете Ја Вашата Слобода И Страст Низ Брановите Овие шорцеви на плажа се изработе

Scroll