Ново
Џогери Со Графички Принт На Мики Маус Јуниор

Џогери Со Графички Принт На Мики Маус Јуниор

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Овие Џогери Со Графички Принт На Мики Маус за Јуниори сигурно ќе ве натераат да се потсетите на некои од вашите омилени во детството! Исклучително меки и совршени за целодневно носење, тие се пријатна-удобна опција со опуштено вклопување, заострена нога и еластичен струк. Ретро графичкиот принт ќе донесе забава и насмевки на вашиот ден. Спарете ги со маици, фланели или качулка за координација (продадена одделно) и подготвени сте за ден на лежење дома или бесење со пријателите! Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина М. Фит : Опуштено. Пораст и Инсем : Среден пораст; целосна должина. Затворање : повлекување со еластична половина со врвка. Џебови : Никој. Карактеристики : графички печатење печатење; бенд манжетни. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Мики Маус Графички Печати Џогери За Јуниори.

Главните својства

Избор на купувачот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Започнете го денот со овие стилски опуштени вклопени плетени карго панталони од време и TRU Еластичната �

Ажурирајте го плакарот со модни дизајни од Леви и откријте ги сите стилски парчиња што треба да ги понуд

Атлетските работи супер мека мала тежина џогер е пријатна и удобен за сите видови жени Атлетик работи Sup

Кажете го тоа трипати брзо и ќе се појават вашите нови омилени пижами! Со нетрпение очекуваме да дневно �

Ве молиме дозволете грешка од 35 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Ист�

Удобноста доаѓа лесно со овие дневни џогери од тајните богатства Изработени во мека француска ткаенина

Оваа ултра лесна ткаенина е супер за максимална удобност во топло време Ве молиме љубезно дозволете 23% р

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Пролет, Лето, Fall,Зимски Материјал : 65%�

Јога Панталони Во Истегнување памук..овие целосни памучни преклопувања преку хеланки ќе бидат најдобро

стилски дизајн : цврста боја, обични лабави карго панталони со џебови, еластичен дизајн на половината, н�

Џокеј Најважните " Рамен Потера Појас џогери карактеристики елегантен рамен одговара за одличен тренин

Женски Летни Цврсти Еластични Половини Обични Лабави Широки Панталони За Нозе Женски Секојдневни пант�

Дајте ја ротацијата на вашата облека за спиење на плашливиот третман со овие панталони за спиење на Ноќ�

Ништо не вели пријатно како меки плетени панталони Без граници со плетените џогери за јуниори не се зад�

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во наша

Детали за производот : > Материјал : Полиестер Тип На Ткаенина : Тери Шема : Цветни Повод : Спорт Акценти : Н

Time and Tru Dolphin Hem joggers за жени имаат неверојатна способност да изгледаат и обични и да се подготват во исто в

Одете случајни во пердуви карго џокери за жени за жени Лежени и опуштени, тие нудат лесен стил на влечењ�

Пријатниот стил е ваш со меки панталони со џогер со атлетски дела Разновиден стил, овие џогери ве одведу

Scroll