Ново
oneOone Вискоза Дрес Ткаенина Лисја И Цветни Блок Печатење Ткаенина Bty Широк

oneOone Вискоза Дрес Ткаенина Лисја И Цветни Блок Печатење Ткаенина Bty Широк

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

✤ Овој лесен плетен дрес има двонасочно истегнување мека површина и мека завеса. Тој е лесен и малку проегирен и совршен за маици обложени плетени здолништа и фустани и многу повеќе!.✤ Материјал : Rayon Џерси✤ Содржи двонасочна водат✤ Ткаенина Тежина : мала Тежина ✤ Ширина : 60 инчи, широк (152 cm) ✤ GSM : 160 GSM Предиво Грофот : 30 години*20d✤ Функција : мала тежина Малку Чиста✤ Употреба : совршен за маици наредени поврзана здолништа и фустани и повеќе!✤ Нега за перење : Машинско Перење Ладно/Сушење Ниско✤ За Брендот : one Oone е едношалтерска продавница за сите loversубители на ткаенина кои бараат различни материјали од ткаенина 97% Вискоза 3% Спандекс Тежина На Ткаенина : Мала Тежина GSM : 160 GSM Предиво Брои : 30s*20d. "Продадено во чекори од 1 Двор (36"" или 91,4 см). Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина.". Печатење : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. Нега За Перење : Машинско Перење Ладно/Сушење Суво Ниско.

Главните својства

Избор на купувачот

CAD Дизајни претставува прекрасен 15x15 Злато Украсено Дрво Врамени Со Двојно Матирање Ѕид уметничко парче

86" должина : 63см / 24 Ве молиме не користете Белило.01"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 8

Производите шират радост и хумор на сите, истовремено обезбедувајќи удобност во квалитетот на производ

Боја : Уцена : пластика + метализација : 20 * 15мммала тока со висока јачина и издржливост пакетот Вклучува :

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Фустанот е удобен за девојка која е направена од полиестер100% Удобниот фустан во боја, исто така, ја прав

Како да одговарате : Фармерки,слаби хеланки,панталони, шорцеви, сандали, високи потпетици, чанти итн...

Дет Метал Правила Бела Маица За жени и мажи И деца Инктастик Дет Метал Правила Бела Маица Новороденче Кр

Мажи Водоотпорни Ветроупорни Отворено Кампување Пешачење Топли Панталони Панталони Карактеристики : Р

Секоја ролна е завиткана во заштитна фолија, а потоа во картонска кутија Дел димензии : 60.9 големина : 38...

Изабел З претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Подмачкув

Поштенска Марка Барбадос НересПечатени Од Перкинс Бејкон И Ко., 1852 Печатење на постер од (18 х 24) ќе направ

Х е За Печатење На Коњски Постери Од Чарлс Баклс Фолс (24 х 36) ќе го направи совршениот додаток на вашиот д�

96 " Должина : 62см / 24 : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см / 41.Ако сакате Повеќе ставки За Про

Рачен Мини Комарец Вертикален Рачен Муви Убиец На Комарци Карактеристика : Ефикасен убиец : вентилатор �

45" ткаенина : овој секојдневен комбинезон Е Изработен од МЕКА, ЛЕСНА ТКАЕНИНА, еластична, Удобна и дише.З�

Scroll