Ново
Орев Дрво Со Внатрешна Монистра

Орев Дрво Со Внатрешна Монистра

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 302.24

Елегантна рамка за слика од орев кафеаво дрво со деликатна монистра што се граничи со фотографијата. Висококвалитетна црна кадифена подлога со штафелај за вертикален или хоризонтален горниот дисплеј на масата и закачалки за вертикално или хоризонтално монтирање на ѕидот. Рачно завршена рамка за слика од дрво 4х6 е направена со исклучителна изработка и доаѓа поединечно во кутија. Класична рамка за слика која ќе го надополни секој декор. Изграден од дрво; вклучува висококвалитетна дрвена подлога. Прави одличен подарок или совршена рамка за вашата негувана фотографија. Избришете го со сува крпа, вклучено стакло. Држи фотографија од 4 инчи на 6 инчи; вкупни димензии 5,7 инчи на 7,5 инчи на .8 инчи.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Водоотпорен Мантил За Дожд Лесна Јакна За Дожд Со Качулка Со Качулка Со Џебови За Надворешни кар�

СОСЕМА НОВ БРАНИК ПОКРИТИЕ СОБРАНИЕТО!Резервен Пазар Со Висок Квалитет Сертифициран Замена Изработе�

Мек материјал од руно плетени девојки ракавици вградената манжетна е одлична за заклучување на топлина

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Секој го сака богатиот изглед и чувство на велур Нашите капаци Од велур цртичка имаат четкан велур изгл�

Ако елегантен и модерен е вашиот стил, овој виго севоедно сет сигурно ќе ви го привлече вниманието...

Опис : Количина : само еден капак на гумата Опис на дизајнот : целосен под дизајн, еднострано печатење...

Жените Секојдневно Слабеење Повлекуваат Отпечатени Кратки Ракави Ладен Фустан За Рамокарактеристики :

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Топката Заеднички Компатибилен со 2009 2014 Ford F150 Note : Топката Joint Mounting Тип : Притиснете In Features : Директни Топ

Термички Влошки, Гел Топлинска Спроводлива Силиконска Подлога, Сина За Чип На ПРОЦЕСОРОТ Компјутерска �

Ахгли Компанија Затворен Круг Шарена Лава Црвена Област Килими, 8 ' Круг Дизајниран да издржи секојдневн

Scroll