Ново
Јорк Wallcoverings Медитација Отстранлива Позадина Граница

Јорк Wallcoverings Медитација Отстранлива Позадина Граница

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Пресоздавање на симетријата На Јапонската камена градина со Медитација На Јорк Отстранлива Позадина Граница. Произведена На Сигурна лента, уникатна подлога со високи перформанси, оваа ултра лесна отстранлива граница на позадина е загарантирана лесна за инсталирање и лесна за отстранување. Едноставно користете вода за активирање и измазнување без напор на ѕидот. Ако е посакувано отстранување, нежно повлечете ги аглите за да ги отстраните за неколку секунди. Трансформирајте ја просторијата денес со лесните за инсталирање На Јорк сигурни граници за позадина со ленти. Направено Со Сигурна технологија на Ленти ова е најлесната претходно залепена граница за позадина што некогаш ќе ја закачите и отстраните. Печатени со мастила на база на вода на вода со високи перформанси, претходно залепена подлога. Не е потребна дополнителна паста. Лесно за инсталирање - само прскајте ја граничната подлога со вода, почекајте 2-3 минути, а потоа закачете. Ултра-отстранлив-Едноставно излупете ги аглите и полека повлечете ако се посакува отстранување. Трајни, перат и извори од управувани шуми. Изработени со квалитетни материјали и вистинска изработка. Целосно усогласен Со Законот за Подобрување на Безбедноста на Потрошувачите (КПСИЈА).

Главните својства

Избор на купувачот

Користете Windows рамо до рамо со mac OS (не е потребно рестартирање) на вашиот i Mac Споделете датотеки и папки, �

Кога вашето возило е во гаража или надвор, оваа Зона за Игри Во Неонски Стил печати резервниот капак на г

Материјал : полиестерска ткаенина Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долгот

Женски Класичен Новина Крст Печатени Врвови Долги Ракави Удобна Блуза На Екипажот ве Молиме проверете �

Покажете и на вашата внука љубов со Малото Зајаче На Нашата Тетка Симпатична Велигденско Зајаче Уши Беб

Компатибилност : САМО Компатибилен со i Phone 12 6.1 инчи (Не Е Компатибилен со другите модели на телефони, ве

Карактеристики : 1.100% Сосема Нов и добар квалитет2.Материјал : Мека TPU & Силикон3.Совршено Одговара На Обли�

Симонс претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 20х20 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Подмачкувањ�

Материјал : полиестерска ткаенина Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долгот

Ретро Гроздобер Патување Езеро И Ложа Големи Езера Езеро Онтарио Тин Знак Гроздобер Метал Паб Клуб Кафе

Малиот Дух на симпатична Грама со Ѕвезди Новороденче Ползавец Прави симпатичен прв подарок За Ноќта на

Поддржувајќи безвременски, елегантен стил на дизајн кој е централен дел на божествениот декор со генер�

Купете 2 и добијте 5% попуст купете 3 и добијте 7% попуст купете 5 и добијте 10% попуст Кул цртан ФИЛМ 3Д печа�

Земете ја вашата удобност ниво нагоре неколку засеци Со А & Л Мебел Зајдисонце Агора 18х7 во Надворешна Пе

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.86 " Должина : 98см / 38 Големина : Л Половината : 72см / 28.Забелешка : нашата големина Е

Кожни Навртки, Кожни Навртки За Занитвам Кожни Навртки И Прилепувања Кожен Занитвам Комплет, Занаети Де

Спецификации : Оваа светилка со висока осветленост е еколошка и заштедува енергија за долгорочна употр

Scroll