Ново
Ornон уникатен палто чорап

Ornон уникатен палто чорап

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 184.00

Оригиналниот чорап за лизгање-повеќе од 40 години и сè уште оди силно. Астронаутите ги носеа на шатл -мисии и на меѓународната вселенска станица! Колку е кул тоа? Направени од одржливи, природни влакна на сите временски услови, тие се совршени за застој на замрзнат викенд, или само се обидуваат околу подлогата во текот на целата година. Единствениот ѓон на Suede го прави идеален за газење на подови од дрвени предмети или брз тром за да ја зграби поштата. Удобност надвор од овој свет? Се обложуваш. Затоа што момците од земја како што не заслужувате ништо помалку. Изберете од низа бои и обрасци во стилот на пресврт на сив памук на раг, е 97% памук, 3% Spandexnew Air Dry Imported.

Главните својства

Избор на купувачот

КОМПРЕСИРАНА И ЕЛАСТИЧНОСТ : Атлетски чорапи со компресија во лак, помагајќи да се ослободите од отекув�

Студени нозе? Го имаме одговорот Топлите И пријатни Чорапи Од Кабината На Мук Лукс ги одржуваат вашите п

Пријатни и топли, Женски Високи Чорапи Од Кабината На МУК ЛУКС се најдобри за кога ќе паднат температури

Елегантен Избор нелизгачки чорапи за пливање за брзо сушење Аква Спортски Чевли, Кои Може Да се носат пр

Ова ги прави идеални за спортисти, ентузијасти на отворено и секој што бара дополнителна поддршка за вр�

Исполнети од нашите пријатели Во Нахаканото Продавницабоено печатени чорапи на кои пишуваше : Салса 3 Д

Чорапи Пакет 6 За Мажи Чорапи И И Жени Компресија Пот Отворено Чорапи висок квалитет.Материјал : 97% Најло�

Супер Мека Дигитална Камо Морнарица Злато Со Ленти за Повеќе Спортови Овие чорапи се направени за да од�

Спецификации : Материјал : ПАМУК,Полиестер,Спандекс Пол : Момчиња Тип На Шема : Цртан Филм Сезона : Пролет

Женски Краток Цилиндар Цртани Филмови Везење Пешкир Дното Чорапи Невидлив Брод Чорапи Функција : нови и

Ремените, отстранливиот поместен градник за притискање без затворање на куката со долна жица и затвора�

Дали сте уморни од црнобело сиво? Дали сте уморни од монохроматски чорапи? Ајде да донесеме забава во зд�

Опис : дизајнот На коралното руно го прави овој пар чорапи да имаат многу добра топлина што ќе ви помогне

краток опис не е достапен Кога ќе го завиткате глуждот со оваа потпора на глуждот, се што можете да добие

Свежата напредна технологија за заштита од мирис ги напаѓа бактериите кои предизвикуваат мирис во ваша

Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на ставката може да биде малку различн�

Опис : дизајн со Цврста боја, чорапите се едноставни, но стилски и еластични за совршено да одговараат на

Опис100% сосема нов и висококвалитетен материјал : Најлонзиза : слободна големина боја : како што е прикаж�

ПОДОБРЕТЕ ГО ВАШИОТ ЧЕКОР : со дополнителна перница под нозете, нашите чорапи се најдобрите чорапи за ко

Опис Различните бои порибување можат да задоволат различни соодветни потреби, универзални и модерни Со

Scroll