Ново
Пакон Ангажирајте 18 12 Мешана Медиумска Хартија

Пакон Ангажирајте 18 12 Мешана Медиумска Хартија

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 271.84

Оваа мешана медиумска хартија е идеална хартија за проекти за автопортрет. Секој лист е со димензии 12 " х 18". Секое пакување вклучува 100 листови. Мисијата на пакон е да ги ангажира, инспирира и да ги поттикне наставниците, учениците и уметниците да бидат најдобри преку обезбедување на супериорни образовни и уметнички производи. Од градежна хартија до табла за постери, шенил произлегува од мрдање со очите, производите На Пакон ги инспирираат учениците, родителите и наставниците да дозволат нивната имагинација да блесне. Пакон Ангажирај 18" х 12 " Мешана Медиумска Хартија (100 Листови) : супер тешка квалитетна хартија направена од дрвја со одржлив извор. Финишот од лушпа од јајце е совршен за сите видови уметнички медиуми. Светлата бадемова нијанса е совршена основа за многу тонови на кожата. Направено од 100% рециклирани влакна. Без киселина и може да се рециклира.

Главните својства

Избор на купувачот

Стил со фустан или работна облека! Лесен за носење во текот на целата година!3 Удобна и лесна ткаенина, ме

Отворете ги очите за Будилникот C12 Bluetooth На Hom Time со Двојни USB Порти за Полнење Карактеристиките вклучува�

7" ХХЛ1489см 35 КЛАСИЧНИ КОШУЛИ за СПИЕЊЕ ЗА НЕГАкласичното копче надолу по мајчиниот сон има контрастни це

Пакетот "Марвел Вечни Пез Твин" содржи два Диспензери "МАРВЕЛ Вечни" И шест "Пез Бонбони" Пез Бонбони е Ки�

КАРОЛИНИ Богатства ASA2001 DS1216 Wall И Hydrangea Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни Ѕид Или Врата Виси О�

Подгответе се за следниот ден на играта Во Сан Диего Падрес со грабање на Овие Примарни Сандали за Слајд

Теодор Рузвелт Во Кочија На Авенијата Пенсилванија На Пат Кон Историјата На Капитол (24 х 18) ќе направи со

Карат Во Карати 10к Жолто Злато Фрли Голем Дијамантски Шарм Број 9 Приврзок (25мм х 10мм) СО 14к Жолто Злато Л�

Големина : 100 Биста : 63см / 24.80" Половината : 42см / 16.54" Ракав : 29см / 11.42" Должина : 40см / 15.75" Надворешна Должина :

Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со го�

Ве молиме изберете една или две димензии поголеми од вообичаеното que ако не одговарате на врвовите ние ќ

Scroll