Ново
Палто За Жени Секојдневен Лесен Патент Јакна Вратоврска Боење Печатење Кратка Надворешна Облека Портокалова Големина 2XL

Палто За Жени Секојдневен Лесен Патент Јакна Вратоврска Боење Печатење Кратка Надворешна Облека Портокалова Големина 2XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 530.24

Женски Секојдневни Дневни Јакни Лесна Јакна Со Патент Цветен Капут За Печатење Стојат Јака Кратка Спортска Облека. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 380гр. големина На Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 102cm/40.16" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 64cm/25.20"Големина : M Биста : 108cm/42.52" Рамо : 45.5 cm/17.91" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 66cm/25.98"Големина : L биста : 114см/44.88" рамо : 47см/18.50" ракав : 62см/24.41" должина : 68см/26.77"големина : xl Биста : 120см/47.24" рамо : 48.5 см/19.09" ракав : 63см/24.80" должина : 70см/27.56"големина : Xxl биста : 126см/49.61" рамо : 50см/19.69" ракав : 64см/25.20" должина : 72см/28.35" многу Е Погоден за Совпаѓање со трегери, кроп топ, маици, Фармерки, хеланки и здолништа за да се создаде модерен изглед. Пријатна ткаенина погодна за кожата за ветровито и студено време, правејќи да изгледате слатко, лесно за совпаѓање и удобно за носење. Забелешка : машинско перење/препорачано миење раце со ладна вода, не избелувајте. Апликација : Погоден За трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, семејство, секојдневно носење, патување ,umn и зима. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликата и описот на производот подолу.

Главните својства

Избор на купувачот

Носете ЈА ОВАА ЈАКНА БРКЕВИ на ручек со пријателите или облечете ја за вечер со состаноци, овој основен �

Прекрасен, мек, кадифен крзнен крзнен, мачка на мишка, со дискретно затворање на куката Целосно наредена

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Лунбрест Од пазарот На Џојбај Зимска женска �

98 "Должина : 78cm / 30.80 "Рамо : 42см / 16.14" Ракав : 60см / 23.32" Ракав : 63cm / 24.71" Жените Дама Зима Топла Облека Палто Пал

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.52 "Рамо : 40cm / 15 Лесно се комбинира со слаб�

Врзете ја карираната кошула напред со хеланки и резервоар за моден изглед / копче надолу за да се загрее

11" Должина : 107cm / 42.зимски палта за жените,puffer вест жените,женска зимски палта,puffer женска јакна,капути за �

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или о

74"големина : ххл Биста : 128см / 50.39" рамо : 45см / 17.54" Ракав : 59см / 23 Оваа облека е многу удобна, лесна за носење

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Должина : 58см / 22.83" Рамо : 39см / 15.35"Големина : М �

Дизајнот може да ве направи повеќе и виталност Многу кул за носење, Нов Изглед Овој лесен, Резервоарот Е

Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см / 40.16" Рамо : 39.5 см / 15.55" Ракав : 60см / 23.62" Должина : 103�

06" ракав : 62cm / 24.43" погодна сезона : зима,aut,Есенска облека.41" должина : 90cm / 35 Нега на облека, Рачно перење пр�

5 " Ракав : 60СМ / 26 " Рамо : 48СМ / 18 Големина : 2 XL САД : 12ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16ЕУ : 42Биста : 124СМ / 48...

Модната Јакна Педорт За жени е погодна за секојдневна облека, уличен изглед, деловна облека, стил на раб�

Моден женски женски топол палто картониган зимски солиден долг ракав Информации за производи од надвор

Фиторон Секојдневен Капут За ЖениКарирана Надворешна Облека Превртување На Јаката Со Копче Надолу Кла�

Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Затоа, можете да го купите нашиот женски капут со доверба! Избе

Женска Мода Во Боја На Среден Ракав Секојдневна Јакна Деловен Мал Костум Женски Кардиганкарактеристик�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Обле�

24 "Ракав : 24 : ХХГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 49.62" Должина : 31 Ви благодариме за поддршкат�

17" ракав : 65см / 25 Тие Се Исто Така Совршени И Достапни Подароци или Подароци за Вашето Семејство, Пријате�

Големина : S Биста : 120cm / 47.24" ракав : 45cm / 17.72" Должина : 75cm / 29.53" Големина : M Биста : 124cm / 48.82" Ракав : 46cm / 18.11" Дол�

мека За И Удобна За Носење.13"големина : xl големина на сад : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 38 Б

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

Scroll