Ново
Parvez Taj Flower Clove Canvas wallидна уметност

Parvez Taj Flower Clove Canvas wallидна уметност

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Оваа wallидна уметност на платно за избирање на цвеќиња е траен уметнички принт на висококвалитетно платно. Парвез Таџ е визионерски уметник и пионер на УВ -мастила како ликовен медиум. За да ги постигне своите оригинални слики, тој слободно ги меша фотографијата, водата и акрилните бои и УВ-мастилата со најразлични подлоги како што се платно, алуминиум, бамбус и рециклирана шума. Секое од овие парчиња е пример за неговото размислување надвор од кутијата и меѓународната инспирација-сигурни сме дека и ќе бидете инспирирани. Parvez Taj Flower Clain Canvas Wallидна уметност : Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно. Професионално се протегаше рака. Пристигнува подготвени да висат. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Главните својства

Избор на купувачот

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со најдобриот пријател на вештерки од печатените студио Wynw

Уметник : Megan Meaghersubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е подго�

Дајте девојче, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна бела боја, ова л

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејзажцил : Современа трговска марка ликовна уметност „граничен залив з

Дозволете си да бидете земени од убавината на оваа наутичка слика Погледнете ги сите неверојатни работ�

Уметник : Хенри Jagersubject : Animals Tyle : Наутички прооден вид : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за в�

Уметник : Нан Раесубјект : животни Стил : Модерен производ Тип на модерни производи : Галеријаобвиткано п

16x16 Canvas Wallидна уметност со наслов "Biologia Marina II " Чувствуваме дека wallидната уметност е најважниот аспект на

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова е подготвено за обе

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметнос�

Божиќни лудини, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна бела боја, �

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со модерна патика од денешните печати од студиото Wynwood, пре�

Авенија на пистата Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност платно „Омилени рози“ Флорали зелени

Однесете се во друга ера со оваа гроздобер, но сепак ретро слика што ќе му даде елегантен и убав аспект н�

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно „Ризо Тан“ морски живот Браун, Браун �

Модна задоволство ноќ, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црна бо

Оваа wallидна уметност на платно од платно е ликовна уметничка платно печатење од уметничкиот колектив М�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Scroll