Ново
Патент Монета Чанти Мода Три-димензионални Светки Промена Чанти Мини Паричник За Деца Девојки

Патент Монета Чанти Мода Три-димензионални Светки Промена Чанти Мини Паричник За Деца Девојки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 111.84

Опис. Оваа ставка е модна мини чанта која е изработена од материјал, со фина изработка. Можете лесно да ги соберете вашите монети, клучеви, промени и други мали personal предмети за излегување. Пенливи светки дизајн, мода и шик. Карактеристики. - Боја : Розова, Виолетова, Сина. - Материјал : Најлон и Светки. - Големина : Прибл. 6х5х6см. - Изработен од врвен материјал со декорација на светки, многу стилски и издржлив. - Чантата за торбичка за монети е добра идеја за мали предмети, како што се картички, монети, клучеви, промени и мали personal предмети итн. - Пенливи светки дизајн, мода, уникатен и шик. - Дизајнот на патент ги прави работите безбедни, што не е лесно да се испаднат. - Нежните и слатки, пенливи светки ве тераат да станете во фокусот. - чантите со торбичка за монети се добри подароци за семејството, пријателите и за себе. Изработен од врвен материјал со декорација на светки, многу стилски и издржлив. Чантата за торбичка за монети е добра идеја за мали предмети, како што се картички, монети, клучеви, промени и мали personal предмети итн. Пенливи светки дизајн, мода, уникатен и шик. Дизајнот на патент ги прави работите безбедни, што не е лесно да се испаднат. Нежните и слатки, пенливи светки ве тераат да станете во фокусот.

Главните својства

Избор на купувачот

Велигден; Украси,; Фани; Пакет; За; Мажи; Жени; Патување; Пасош; Паричник; Торба; За; Мобилен; Телефон; Појас;

Опис : Земајќи дизајн на слот со повеќе картички, ви нуди погодност за складирање на вашите картички за �

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава продавницата АОИБИН од пазарот Џојбај.Внатрешн

Информации за производот : Стил : женска текстура на ткаенина за рамо : Текстура на Пулинирање : форма на �

Прекрасните текстури на брчки и тонскиот контраст додаваат на обичната елеганција на ова весело светск

Опис : Со стилски и убав изглед, оваа торба во боја на контраст совршено ќе ја надополни вашата софистици

Материјал : Светкави кристали + полиестерска постава Издржлив хардвер од нерѓосувачки челик и метален с

Ажурирајте ги вашите додатоци за да вклучите стилски и функционални парчиња со оваа торба за микро салц

Име : Едноставна секојдневна торба за гради Боја : Сива, Морнарица, Црна Големина : ширина 17СМ висина 31СМ

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност Дизајн инспириран од разновидната култура на гл�

Забележете, оваа ставка испорачува од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена Hanенска модн�

· МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен веганска кожа Ткаенина поставата· ФУНКЦИЈА : Дизајниран со

Опис Изработката на оваа чанта со вкрстено тело е извонредна, обрнувајќи внимание на секој детал од обр�

Надворешност : 100% Материјал За Ткаенина : Надворешност : 100% ТКАЕНИНА ШКУ : ГЕБ9СГГГ06Љ0008 UC99 Добредојдовте �

Информација за производот : Стил : Кофа bag Leather материјал : cowhide Internal структура : card slot, архивиран сокриени �

Краток опис не е достапен паун / пеперутка / цветна шема, убава и исклучителна DIY дијамантска слика украс

Кцилиците никогаш не ви дозволуваат да се грижите да оставите нешто што ви треба повторно...

00 или помалку * Предмети за служба; Уредување На Домот; Јасно Складирање За Уредување На Домот; Дозвола З�

Опис : Материјал : 1000днилон Систем за носење : Надвор Функција : Издржлив Големина : должина 15см широк 10см.

9 1 / 2" х 7 1 / 2" х 3" затворено 1 1 / 2 " ремен за рамо со подлога 18 џебови Предниот дел се одликува со вебџеб, со п�

Карактеристики : Изработена од надградена ткаенина од фиберглас обложена со силикон со алуминиумска ф�

Оваа цилиндрична торба за вежбање доаѓа со најлонска лента за рамо и удобна рачка за носење изработена �

Карактеристики : Изгледот на чантата е едноставен,моден и практичен дизајн Прилика : Дефинитивно оди до

Стп Кожен Паричник За Кредитна Картичка, 36 Слотови За Картички, Блокирање, Затворање На Патент, Голем Ка�

Scroll