Ново
Патник Хилстар Тркалање Багаж Во Собата

Патник Хилстар Тркалање Багаж Во Собата

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Шик, но достапен Американски Патник Хилстар 2 Парче Тркалачки Багаж Е крајниот еден-два удар. Изработен од 100% полиестер, се одликува и со ткаенина со акцент доби и двобојна мрежа. Заедно со двојниот врв и страничните рачки за носење за лесно кревање, овој багаж ги исполнува барањата ЗА големина НА фаа за да можете брзо да стигнете до вашата дестинација. Доаѓа во неколку опции за боја. (ТРАЕ078-2) Сад Патник Хилстар 2-Парче Повик Багаж Во собата : 100 проценти полиестер. Доби акцент ткаенина и двобојна мрежа. Системот за заклучување на копчињата што се повлекува се протега на 42". Вдлабнати вградени скејт тркала со штитници и аголни чувари. Ги исполнува барањата за големина на фаа. Функцијата за проширување нуди 25 проценти поголем капацитет за пакување. Двојни врвни и странични рачки за носење за лесно кревање. Два надворешни џебови со патент. Целосно обложен ентериер со прилагодливи ремени за врзување и голем мрежест џеб со патент. Проект прозорец на задниот панел. Торбата со дуфел има ремени за мрежи, прилагодливи и отстранливи ремени за рамо, целосно обложена внатрешност и џеб со преден патент. Рачни исправени димензии : 21 "L x 13.5"W x 8.25" H. носечка исправена тежина : 6 килограми. Димензии на рачен дуфел : 9 "Л х 17,5" в.тежина На Рачен дуфел : 1 фунта. Достапно во морнарица, шума и лосос.

Главните својства

Избор на купувачот

✈ Материјал : Нашиот Капак За Багаж Е Изработен Од Еластичен Полиестерски Материјал Од 300 Грама, Издржли

Овој прекрасен Луксузен Комплет за проширување на багажот од 2 Парчиња е произведен со патентирана тешк

Овој 3 компјутер Сетот е направен од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Главните придобивки на овој материјалтоа е исклуч

Со мала и моќна големина, Американската Туристичка Атмосфера Под Седиште Со 4 Тркала е совршена за ефика

Комплетот за багаж што се врти има осум повеќенасочни тркала за центрифугирање кои ротираат 360 степени �

[Светло за патување] лесната конструкција од 100% СТОМАЧНИ мускули обезбедува долготрајна употреба и изд

Американски Турист Дизни Нескопосник Ѕвончефабрика Клучни Карактеристики и Придобивки : кора од Порто�

Запознајте Ја Орхидејата Фибертех, најжешката колекција за патувања оваа сезона,Од i FLY, американскиот б

ако е помеѓу 22" 24", ве молиме изберете М Завиткајте Крпа Портокалова Жолта багаж покрива за куфери се уни

[Странична монтирана брава ТСА за безбедност при патување] : Странична монтирана брава ТСА која им овозм

✈ Материјал : Нашиот Капак За Багаж Е Изработен Од Еластичен Полиестерски Материјал Од 300 Грама, Издржли

Системот за заклучување Со Копче ви овозможува да ја прилагодите количката што се повлекува на вашиот л

Врежаниот Мики Маус е отпечатен на предниот дел од овој тврд спинер поставен багаж кој е совршен за ваша

Уживајте во леснотијата на патување додека вашиот куфер се лизга непречено и тивко Вашите работи ќе ост

Нова перспектива за патување Комбинирајќи го најдоброто од тврдиот и спинер свет, Колекцијата Венец ус�

Издржливост : капаците за Багаж се направени од висококвалитетни материјали што се изградени да траат �

Вовед : дали сеуште барате футрола за количка што може да ви помогне да ги намалите тешките оптоварувања

Патување во луксуз Со Оаза 21.3 " хардсајд носете исправен спинер од багажот, кој е и разумен и стилски! Ово

Пол : Жени / Мажи Материјал : најлон Стил тип : Рамо Торба,Ранец Затворен начин : патент Стил : Мода...

Вметнете го клипот за задржување за совршено да ја заштитите школка за багаж ако е помеѓу 22" 24", ве молим�

Опис Дали барате професионална, но сепак прифатлива заштитна обвивка за куќиште за багаж? Дали сте во по

Ќе го најдете вашиот врвен придружник за патување во Асфалтот 20 Големиот главен оддел има многу простор

Scroll