Ново
Патување Колекција Жени Чарли Глуждот Заврши Ниска Блок Пета Сандали

Патување Колекција Жени Чарли Глуждот Заврши Ниска Блок Пета Сандали

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Удобен, но полиран изглед, Колекцијата Чарли По Патување. Оваа сандала во кафез има супер шик детал за вратоврска на глуждот. Мека веганска кожа и влошка со полнење го комплетираат дизајнот за удобно носење. Висина на петицата : 1/2-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Врзи. Тип На Ремен : Завиткајте Го Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Главните својства

Избор на купувачот

Совршен за Кога ви треба малку драма, Колекцијата Адали пета по Патување Оваа пета со отворени прсти се �

Нашите Сандали Галинда од Колекцијата Патувања имаат влошка од пена од 4 мм tru comfort што ќе ги остави вашит

СКАРЛЕТ ВТОРА од Бела Вита е класична пумпа за враќање, совршена за паметење на вашата канцеларија или в

Класичен вамп и тенок глужд обезбеден со врвка додајте јасни детали на пумпата за прсти поставена на бл�

Лизгањена дрзок изглед Со Колекцијата Повеќе Од Патување Оваа лесна пета има дизајн со повеќе ремени на

Удобностпоглед На Жените Широка Ширина Џоел Прашка .Чевли со удобност на патика Ова лизгање слично на в�

Овие рационализирани чевли за фустани се одличен додаток на секоја гардероба Сара ВТОРА од Бела Вита им

Совршен за Кога ви треба малку драма, Колекцијата Адали пета по Патување Оваа пета со отворени прсти се �

Стилски кристален лак Не и Шик Прашка Назад сандала погоден за деловен секојдневен, свечен фустан, днев

Алфани е модерна, облека за работа бренд за стилсвесна жена и маж Брендот нуди облекување од глава до пе�

Совршен за Кога ви треба малку драма, Колекцијата Адали пета по Патување Оваа пета со отворени прсти се �

Колекцијата Хенриета По Патување содржи детали кои се удобни колку што се стилски Можете да додадете ел

Лизгачка пета што не знаевте дека ви треба, Колекцијата Емори По Патување Овој елегантен стил на лизгањ�

Лизгајте во стил што крчка со Колекцијата Дориса по Патување Овој стил на лизгање ги содржи најмеките в�

Сложените детали и шик силуета им даваат современа естетика на овие сандали инспирирани од Гили...

Нашите сандали со потпетици од Гибсен блок Од Колекцијата Патување ќе бидат вашиот омилен чевел во ваши

Колекцијата Хенриета По Патување содржи детали кои се удобни колку што се стилски Можете да додадете ел

Scroll