Ново
Пица-Кула Кадифен, Симпатична Готвач Кадифен Играчка За Играта Фанови Подарок, Мека Полнети Фигура Кукла За Деца И Возрасни, Роденденски Подароци

Пица-Кула Кадифен, Симпатична Готвач Кадифен Играчка За Играта Фанови Подарок, Мека Полнети Фигура Кукла За Деца И Возрасни,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Бучавата кадифен е направен врз основа на популарната игра. Прави мали промени, но совршено ги враќа карактеристиките на стилот, што е симпатично и популарно. Симпатична Кукла-Нашата кукла се чувствува добро на допир, и има меко и еластично тело за удобно држење! Можете да го ставите во спалната соба или да го ставите на детското биро за читање за декорација, така што ќе додадете чувство на љубов. Упатство За перење-за чистење на такви кратки кадифни кукли, исчистете ја површината со ладна вода и ставете ја на сонце после миење за да се осигурате дека краткиот кадифен е мек. Безбеден Материјал - овој производ е изработен од висококвалитетен 100% еколошки пп памук и ткаенина со краток куп и е целосно исполнет. Не се плаши од стискање. Фина Изработка-Не е лесно да се деформира со добра еластичност. Има цврсто навојна страна, која не е лесна за производство на памук! Одличен Подарок-Нашата кадифена кукла е лесна за носење и влечење од деца наоколу. Совршен за роденден, Божиќ и речиси секој настан и фестивал. Симпатичната кадифена кукла не е само совршена идеја за подарок за обожавателите на пајакот, таа исто така може да стане омилен пријател на секое дете.

Главните својства

Избор на купувачот

Комплетите вклучуваат Живи 15 килограми Обоени Песоци, Ролки Од Камчиња од Тули со заменлива рачка, 2 ала�

Играчка за цртање, Пластичен Едукативен Проектор За Цртање, Домашно Бебе За Деца Спецификација : Каракт�

Карактеристики : Направено од матирано проѕирно стакло, исклучително деликатно и убаво Стаклениот шах�

Детали за артиклите : сосема нов и висококвалитетен изработен од висококвалитетен материјал, издржлив �

Целата форма е направена во врска со анимациски дела Степенот на реставрација е многу висок Изгледот е �

Големина : Големина На Мостот ( 5,7 х 8,8 см / 2,2 х 3,5 инчи) Класификација : додатоци За игри Со Карти карактер�

4мм Машки Женски Приклучок За Банана, 4мм Бакар За Приклучок За Банана За Далечински Управувач Хеликопте

Опис Ова е живописна и прекрасна кадифена фигурина од верверица, произведена со врвен материјал, декора

Игра За Совпаѓање на обликот, Игра За Дрвено Совпаѓање, Интересно Бебе за деца од 06 Години Спецификација

Големина : Големина На Мостот ( 5,7 х 8,8 см / 2,2 х 3,5 инчи) Класификација : додатоци За игри Со Карти карактер�

Плуши Нет, Плишана Животинска Импровизирана Лежалка Заштеда На Простор За Полнета Играчка Тип 1 33, 9х33, 9х

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ не е погоден за деца под 3 години поради мали делови Материјал : дрво...

Опис : Име на производот : Симулација Играчка Материјал за играчки : ТПР Функција на производот : можете �

Помогнете им на учениците да ја визуелизираат и разберат вредноста на местото, бидејќи тие градат броев

сосема нов висок квалитетизработен од висококвалитетен материјал, издржливдетски електричен автомоби

Опис : Изработен од пластичен и метален материјал, мек и безбеден.Издржлив, лесен и долготраен.Еластична

Пакет : 1x Spinner Како да се користи : Само држете го вртежот во едната рака и користете ја другата рака за да

Стикбот Динос се врати од истребување! Со остри заби и шилести опашки, овие опасни диноси се најжестоки �

Trusty Pup Сафари Колачиња Секачи Кадифен Играчка : Мрзливост Оваа играчка е без полнење за помалку неред и �

Карактеристика : * сосема нов и квалитетен.*Прилагодлив Тип Управувачка Рака 25t ' рбетот за FUTABA и моќ HD. Од�

Месинг за управување со месинг за управување со шипки, месинг непрекинат линк сет специјално дизајнира�

Кошарка Обрач Кошарка Играчки Со Пумпа Кошарка Систем За Отворено Момчиња Црвено.Вклучува кошарка обра

Функцијата За Заклучување На Палецот За Дополнителна Безбедност Ви Дава Поголема Самодоверба Достапна

Опис : Симулација Кревет / Лулка / Креветчето И Јадење Стол / Висок стол мебел играчка за прероди новороде

Запознајте го вашето дете со светот на градежништвото играјте со нашиот Автомобил Со Вилушкар СО 12v Воз�

Функција : 1 Пластичен + бакарен материјал : MT30 приклучокот е изработен од висококвалитетен пластичен и б

Опис Ако барате прекрасен и достапен сад за наводнување за вашите деца, тогаш вашето истражување е тука.

Scroll