Ново
Пиво и Сода Може Футрола Појас ОД ЕЗ Пијалок

Пиво и Сода Може Футрола Појас ОД ЕЗ Пијалок

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Појас За Пиво И Пијалоци. Овој пивски појас собира до 6 пијалоци и има прилагодлив ремен за удобно вклопување на секој струк. Мерки 45 " околу во најголем. Ременот има црн дизајн. Нашиот пивски појас е совршен додаток за патувања во кампување, задна врата, забави, плажа и секој настан каде што пиете во движење! Произведени ОД ЕЗ Пијалок, и се одликува со 1 година гаранција за било каква штета или дефекти. Појас За Пиво И Сода. Содржи 6 Пијалоци. Се прилагодува За Удобно Да Одговара На Секој Струк. Мерки 45" околу во својата најголема. Црн Дизајн. Произведено ОД ЕЗ Дринкер.

Главните својства

Избор на купувачот

Ремени ширина : 3" Секое прашање за нашите ремени, слободно прашајте.Најдобар Подарок за член на семејств

"Како што борбените линии запираат пред полнењето, несвесно посегнувате по вашиот меч, проверувајќи дал

Женски Појас, Одличен За Фармерки, Секојдневна, Работна Облека, Бела, 110см Опис На производот Стилски бел

Склопена во САД, бравата на ременот е прикачена со речиси бесплатен ремен од кожа или ниту еден кожен ре�

Модни Жени Бохо Дама Гроздобер Метална Кожа Двојна Тока Појас Појас Функција : 100% сосема нов и висок ква�

Опис r r Изработена во легура, оваа брава на ременот е отпорна на гребење и издржлива Елегантен, едностав�

Малиот должен појас е произведен со највисок квалитет на балистички најлон Тој е дизајниран за удобнос�

Класичните, секојдневни жан појаси доаѓаат со повеќе колекции на бои за ваша потреба Тоа е 1 1 / 2" (38 мм) во

Детали За Производот Карактеристики : [Моден Женски Појас] Дизајниран Со метална тока од златна легура, �

Затворање на кука и јамка ✦ Features : Безбеден материјал : Имитација бисер + легура, должина : 105cm / 41.34in...

Мажите Плетени Еластични Ткаени ремени со ЕЖиви ткаени ремени ќе ве одржуваат удобно додека ги држите п

Додадете класични додатоци во вашиот изглед со машка кожа од територија Овој разноврсен појас има ориг�

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Scroll