Ново
Пластична Кука За Вшмукување Чиста Сина Боја

Пластична Кука За Вшмукување Чиста Сина Боја

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Пвц Пластична Кука За Вшмукување чаша 40мм 12 Парчиња Исчистете Ги Сините Инсталирајте ги Овие Куки за Бања во вашата бања или кујна.Висат четка, крпа и така натаму.Чистите сини Куки За Вшмукување Крпи може да се адсорбираат на лизгава површина како што се ѕид и стакло.Забелешка : 1. љубезно да ја исчистите површината на местото каде што треба да се држите.2. По 24 часа подоцна, можете да користите закачете ја крпата, капата или шалот што е 1,5 кг.Содржина на пакетот : 12 x Куки За Вшмукување Чаши Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Име на производ : Кука За Вшмукување Чаша;Материјал : пвц. Боја : Јасно Сино. Големина : 40 х 40 х 12мм / 1.6 "х 1.6" х 0.47 (Dx Hx Gap). Нето Тежина : 60гр.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис Оваа ставка е мини кука за капа за облека, која прифаќа нежен и уникатен дизајн на сјајна кристална

Големина : вкупна висина : 6,8 cm Classification : Кукикарактеристика : Лесен за инсталирање : ве Молиме избришете ј

Карактеристикасуб Бренд : Линдалпроизвод Тип : Наметка Кукасобрани Висина : 8 инчи Заврши : Сатен Никелма

Големина : вкупна висина : 6,8 cm Classification : Кукикарактеристика : Лесен за инсталирање : ве Молиме избришете ј

Amerock BH36010 Карактеристики : Конструиран од цинк за сигурност покриен под ограничениот доживотен налог на

Гитара Ѕид Кука, Заклучување Гитара Ѕид Монтирање Лесна Инсталација За Укулеле Бас Гравитација СамоЗак

Елегантните елементи на asвил се судираат за да формираат привлечна и визуелна фокусна точка Со својот и

Опис Неверојатна силна, цврста и сигурна кука со многу мала големина! Изработени од високо квалитетно р�

Големина : вкупна висина : 6,8 cm Classification : Кукикарактеристика : Лесен за инсталирање : ве Молиме избришете ј

Каролини Богатства CJ1026 PSH4 Буква P Почетна Тигарска Лента Црн Златен Поводник или Држач за Клучеви, 7 Hx4.25

СКуки– 1 / 8, 1 / 4, 9 / 32, 5 / 16, 3 / 8 ИнчРазлични Големини Пакет На Располагање Куките на голберг се совршени за �

Каролини Богатства CK1306 TH68 Чивава Poinsettas Поводник Или Држач За Клучеви, Троен, повеќебоен Поводник или Др�

Стилски метални акценти дрвени лавици Лесно закачете ја решетката за кука на ѕидот на влезот...

Оваа окова е подарок за вас! Може да се однесува на разни апликации за бродови или домаќинства и може да �

Големина : вкупна висина : 6,8 cm Classification : Кукикарактеристика : Лесен за инсталирање : ве Молиме избришете ј

основана Е Во Мај 1998 година од страна на група на талентирани водовод професионалци; резервна копија од

Куката за туширање од стаклена врата ОД нерѓосувачки челик за преку вратата од колекцијата АРЕО лесно с

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив*Професио�

Меур Кука е модерна и високо декоративна кука од Умбра Има разиграна форма која изгледа како кластер ме�

Флип Камериер Кука виси или во текот на вашата врата или може да биде ѕид монтирани Функционира како оби

3 парчиња Слатки Куки За Ѕид Санрио Куроми Креативни Куки За Лепило За Кујни За Домаќинство Бањи Без Кук�

Карактеристика : * сосема нов висок квалитет* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив1...

Големина : вкупна висина : 6,8 cm Classification : Кукикарактеристика : Лесен за инсталирање : ве Молиме избришете ј

Карактеристики : 1 100% Сосема Нов И Супер Висок Квалитет 2 Применливо за различни сцени, изгледот е извонр

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Интростор Од пазарот На Џојбај.Опис Ова е ѕид

Каролини Богатства BB6911 SH4 Бајка Куќа Сини Ленти Поводник Или Држач За Клучеви, 7 Hx4.25 W, разнобојна плочкат

Од дувалки за лисја и тримери за жици до вреќи за голф и столови за кампување, Куката За Гипс картон Е сов

Орел Канџа, Кале Офсет Кука, Црвена Завршница, Големина 4 / 0 Орел Канџа Куки се единствените дизајнирани,

Scroll