Ново
Плажа Пешкир За Жени Подарок Класичен Стил Цвеќиња И Колибри Тери Пешкир За Бања И Сауна Јога Мат Патување Кампување Хотел

Плажа Пешкир За Жени Подарок Класичен Стил Цвеќиња И Колибри Тери Пешкир За Бања И Сауна Јога Мат Патување Кампување Хотел

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 351.84

Име На Предметот : Пешкир За Плажа. Количина : Само една крпа за плажа. Ткаенина : микрофибер. големина : 70*140см. големина : 70*150см. големина : 80*160см. Големина : 90*180см. Производ суровини : микрофибер крпа крпа. Карактеристики : мека, брзо сушење, висок квалитет погодна за кожата. Прилагодени Чекори : . 1.Поднесете нарачка со големината што ја сакате или контактирајте не за сопствена големина;. 2.Ние ќе го направиме пешкирот и бродот во рок од 7-14 работни дена по вашето одобрување. Совети : . 1. Прилагодени барања за слика : големината на сликата е над 200 кб, а големината е пожелна повеќе од 1000 пиксели. 2. Фото Совет : колку е поголема датотеката со слики, толку е појасна. Колку е подобра јасноста на направената крпа, препорачаната Е 1М или повеќе. 3. Прилагодени упатства : Крпите можат да се печатат само од едната страна и не можат да се печатат од двете страни. Потсетување. 1, поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2, Големина можеби 1-2 см грешка поради рачна мерка. Возраст : достапно и за деца и за возрасни. Слика : Еднострано печатење со бел грб. Соодветна сезона : пролет, лето, aut и зима.

Главните својства

Избор на купувачот

Доживејте ја крајната удобност и стил со Крпи За Плажа Аркрајт Кабо Изработени од 100% памук со прстен, ов�

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер големина : 70140с

Прославете го летото со оваа прекрасна патриотска автентична пестемална бања и крпа за плажа која е стр

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер...

Покажете го вашиот тимски дух со нашата најпопуларна крпа за плажа Пешкирот 30 "x 60 " е изработена од 100% па�

Оваа прекрасна алара автентична пестемална бања и пешкир за плажа е стручно изработена од 100% турски пам

Микрофибер Топки Плажа Пешкир Топки Подароци 30x60in Голема Плажа Пешкир Брзо Брзо Сува Абсорбента Лесен �

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер големина : 70140с

Полиестермешавина погодна за секојдневна употреба.Материјал : Изработен од 80% полиестер 20% памук, лесни

Исушете се со оваа супер мека и впивачка памучна крпа за плажа, оваа голема крпа доаѓа во низа бои и паку�

Scroll