Ново
Плод На Разбој Машки Еверсофт Руно Целосна Патент Качулка Јакна, Големини С-3ХЛ

Плод На Разбој Машки Еверсофт Руно Целосна Патент Качулка Јакна, Големини С-3ХЛ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 271.84

Плодот на Руното Разбој е направен со памук од прстен Еверсофт за премиум мекост измијте после миење. Оваа одлична колекција на руно нуди различни големи придобивки како што се фитил и заштита од мирис кои ќе ви помогнат да се чувствувате посвежо подолго. Нашиот дуксер со целосен патент има џеб од предната торбичка за да ги загрее рацете, дводелна хауба за подобро вклопување и ребрести манжетни и појас што ја држат својата форма. Плодот на разбојот ве покрива за што и да донесе денот, затоа не ги потете малите работи. Јакна со патент. Еверсофт прстен откачи памук. Заштита од фитил и мирис. Рамен извлечен кабел. Изложени серпентина патент. Дводелна хауба за подобро вклопување. Шиење со двојна игла на вратот и полите за дополнителна издржливост. Ребрести манжетни и појас што ја држат својата форма. Предна торбичка џеб. Лента за вратот рамо до рамо за удобност и издржливост. Достапно во различни стилски бои. 60% Памук, 40% Полиестер. Увезени. Инструкции За Нега на ткаенина : машина за перење. Овошје На Разбој Ставка Бр. А14000М.

Главните својства

Избор на купувачот

Не можете да погрешите со Оваа Горда Што Сте Американска Машка КачулкаСлика од Шатерсток која ви дава а�

Оваа одлична колекција на руно нуди различни големи придобивки како што се фитил и заштита од мирис што

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Весели Кали Стил дуксер...

Ексклузивна продавница 4евер бренд новина дуксери дизајнирани и печатени во Сад Изработен од материјал

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Следете ЈА АКЦИЈАТА Largemouth bass "Hawg Hunter" колекционерски премиум дуксер со качулка е совршен додаток за енту

Останете топли додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бел Директор На Настани Кали Стил

Раширете ја вашата страст и изразете се ГОРДО ПЕЧАТЕНИ ВО САД : Нашиот бренд е посветен на обезбедување �

Уживајте во една од овие новитети, торби за пазарење, престилки и машки шорцеви ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Нашите к

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Оргаза Кали Стил дуксер Чува

Менс Aut И Зима Лабава Младина Мода Секојдневен Спорт Печатени Пуловер Качулка Врвот Дуксер Унисекс Сезо

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Вајт Стивенсон Роден и Израснат Д

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Scroll